chyby ve filmu Harry Potter

10. října 2008 v 15:45 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter
Jde o situaci, kdy Wood poprvé seznamuje Harryho s famfrpálem. Když se baví o camrálu, tak za Harrym vede cesta, jasně žluté barvy. Když však z pohledu ze zhora potlouk prolétne nad soškou, Wood i Harry stojí uprostřed neporušeného trávníku.

Hagrid při svém výčtu profesorů, kteří chrání Kámen, zmíní Snapea. Ale na konci, když trio jde ke Kameni, Snapeova hádanka z knihy chybí.

Když je Harry a Hagrid u trezoru 712, tak tam projede vagonek s lidmi. Jenomže když tam projel, tak by logisky neměl kudy, když tam je jen jedna kolej, nebo že by se ten "Harryho" vozík jednoduše vypařil?

Potom, co se tajně dostane do Prasinek, vyřídí si to s Malfoyem a řekne Hermioně a Ronovi o Pobertově plánku. Poté přijede Popletal a s madam Rosmertou jdou dovnitř. Už z knihy je známo, že madam Rosmerta ("Ronova favoritka.") slouží jako číšnice U tří košťat. Ale když se Hermiona s Ronem vydají za v tu chvíli neviditelným Harrym, hlavy jim řeknou, že nezletilým je vstup zakázán. A od kdy je U tří košťat povolen vstup až od sedmnácti let?

Když přijde Harrymu koště, sedí ve Velké Síni. Ale když jeho Hedvika letí dovnitř, kde je začarovaný strop?

Na hodině létaní jsou Hermioniny vlasy zvlněné. Později, když třída pozoruje Nevilla po jeho pádu, můžete vidět, že je má rovné. A hned v další scéně jsou opět zvlněné.

Když se Harry baví po polibku s Cho s Ronem a Hermionou, Hermiona vysvětluje, jak se asi Cho musí cítit. Zmíní se, že má strach, že propadne u zkoušek NKÚ. Ale zkoušky tento rok dělá Harry a jeho třída a Cho je o rok starší, musí je mít už za sebou.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lady xxx | 6. února 2010 v 12:23 | Reagovat

uuuuuffffff pol hviezdicky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama