Listopad 2008

Auta

29. listopadu 2008 v 17:20 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta
Auta

Auta
AutaAuta

Auta

Soutěž č.1

23. listopadu 2008 v 13:30 | zzirafka-majitelka |  Soutěže
Napiš mi svoje oblíbený zvíře a přezdívku nejpozdějc do 1.12.2O1O
a čekej jestli tvoje zvíře je to nej.

Třetí pár vypadl

23. listopadu 2008 v 13:13 | zzirafka-majitelka |  Hollywood

Ze StarDance vypadl herec David Suchařípa

sucharipa_zaytseva_s2

Soutěžící Star-dance III

22. listopadu 2008 v 13:28 | žirafka

Jaromír BOSÁK a Eva KREJČÍŘOVÁ

bosak_krejcirova_s2
Sportovní komentátor
Jaromír se narodil ve znamení Býka. Jako stoprocentní taneční laik směle přiznává, že k účasti ve StarDance byl přemlouván poměrně dlouho. Mezi jeho největší koníčky patří sporty, knížky, divadlo, hudba a v neposlední řadě pivo s kamarády. Jeho oblíbené rčení zní: "Yetti není zlý, Yetti je jen přísný." Za svůj největší životní úspěch považuje fakt, že po třiceti pěti letech aktivní sportovní kariéry ještě pořád chodí.

Iva FRÜHLINGOVÁ a Michal KOSTOVČÍK

fruhlingova_kostovcik_s2
Zpěvačka
Iva se narodila ve znamení Býka. Mezi její největší záliby patří kromě hudby, filmy,golf,jóga. Přiznává, že nabídkou do StarDance byla ze začátku velmi překvapená. Největší radost z její účasti v taneční show měl její tatínek. Její oblíbené životní motto zní: "Otevři oči, vše co potřebuješ vědět a znát, je všude kolem nás." Za svůj největší životní úspěch považuje koncert v pařížské Olympii."

Vladimír KRATINA a Laura KLIMENTOVÁ

kratina_klimentova_s2
Herec
Vladimír se narodil ve znamení Ryb. Se svými 195 centimetry je nejvyšším tanečníkem v soutěži. Mezi jeho největší koníčky patří příroda, chata, cestování a dobré víno s přáteli. S úsměvem tvrdí, že žid a herec patří do kavárny a celý život se toho drží. Za největší životní úspěch považuje tři zdravé děti a také to, že ještě žije a cítí se na světě dobře. Jeho oblíbené motto zní: "Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl…"

Jana DOLEŽELOVÁ a Michal NECPÁL

dolezalova_necpal_s2
Modelka a miss

Jana DOLEŽELOVÁ

Jana se narodila ve znamení Raka. Se svými 177 centimetry je letos bezkonkurenčně nejvyšší ženou v soutěži. Mezi její osobní záliby patří klavír, lyže nebo golf. Kdyby měla tři zlaté vlasy děda Vševěda, přála by si cestovat v čase, rozumět řeči zvířat a mít sedmimílové boty. Vyznává životní heslo: "Přej a bude ti přáno." Tvrdí, že je mnohem lepší být hezkou doktorkou, než chytrou modelkou, a proto za svůj největší úspěch považuje obhajobu rigorózní práce na vysoké škole.

David SUCHAŘÍPA a Albina ZAYTSEVA

sucharipa_zaytseva_s2
Herec
David se narodil ve znamení Ryb. Ve StarDance se může pochlubit vynikající fyzičkou. Po trénincích jej nebolí vůbec nic a ještě s chutí vyráží na fotbalové hřiště. Mezi jeho další koníčky patří koně, kolo, lyže. Rád by se jednou stal automobilovým závodníkem. Za svůj největší životní úspěch považuje zplození syna. Jeho životní motto zní: "Když jdeš nahoru, slušně pozdrav lidi, kteří jdou dolů. Může se stát, že za chvíli půjdeš dolů ty."

Bohouš JOSEF a Lenka TVRZOVÁ

3. 10. 2008 Pá 15.11 od anonymní uživatel | Soutěžící
josef_tvrzova_s2
Zpěvák
Bohouš se narodil ve znamení Vodnáře. Svou účast v taneční show StarDance bere ryze sportovně. Mezi jeho největší koníčky patří kromě přírody jeho domácí hudební studio, kde se věnuje skládání hudby. Za svůj největší životní úspěch považuje to, že se vlastní pílí a bez loktů dostal v hudební branži tam, kde je. Jeho oblíbené životní motto zní: "Nemusí pršet, hlavně když kape."

Zuzana NORISOVÁ a Jan KLIMENT

norisova_kliment_s2

Herečka / zpěvačka

Zuzana se narodila ve znamení Vodnáře. Největší starosti ve StarDance jí překvapivě zatím nedělá samotný tanec, ale vysoké podpatky, na které si pomalinku zvyká. K jejím koníčkům patří příroda, zvířata, malování a natírání čehokoliv ve svém vlastním bytě. Přiznává, že nejvíce je na sebe hrdá, když stihne včas zaplatit složenky. Řídí se životním mottem: "Když nejde o život, jde o…"
267 komentářů (před 40 minutami)

Dana BATULKOVÁ a Jan ONDER

batulova_order_s2Herečka
Dana se narodila ve znamení Ryb. Je "tenisková" a po tanečních trénincích ji nejvíce bolí nohy z vysokých podpatků. Otevřeně přiznává, že má obavy z přímých přenosů. Mezi její největší koníčky patří cestování. Jejím snem je sbalit si pár věcí, koupit letenku a svobodně putovat po světě. Za svůj největší úspěch považuje svoje děti.

Porotci ze Star-dance II

22. listopadu 2008 v 13:23 | žirafka

Mahulena Bočanová

Herečka a moderátorka s půvabnou tváří, ohnivou jiskrou v oku a kyperskými předky se narodila ve znamení Ryb. Miluje tanec a daleké cesty. V posledních letech se řídí životním mottem: "Všechno špatné je k něčemu dobré."
Za největší úspěch svého života považuje to, že se svou absolutní absencí sebedůvěry všechno přežila, potkala svého muže a s ním přivedla na svět dceru Marinu.
V první řadě StarDance patřila se svým tanečním partnerem Jaroslavem Kunešem k největším hvězdám parketu. Kvůli nepříjemnému zranění Jardy musela bohužel soutěž předčasně opustit.
Letos si všechno vynahradí. Taneční šaty vymění za porotcovský stůl a placky se známkami. A jak bude Mahulena přistupovat k hodnocení tanečníků? "Nejsem profesionál, takže při hodnocení tanečních párů budu spoléhat především na svůj instinkt. Z loňska znám soutěž z druhé strany, z pozice amatéra, a moc dobře vím, jaký je to obrovský stres. Proto budu hodnotit především to, jak se s tímhle stresem soutěžící vyrovnají."

Tatiana Drexler

Druhou zástupkyní ženského pohlaví v porotě bude ve druhé řadě StarDance profesionální tanečnice, trenérka a porotkyně narozená ve znamení Vodnáře. Tatiana má za sebou celou řadu tanečních úspěchů. Několikrát byla mistryní Slovenska, devětkrát se objevila na finálemistrovství Německa a probojovala se dokonce i na semifinále mistrovství světa profesionálů.
Ráda si povídá s kamarádkami, miluje vaření, matematiku a detektivky. Celý život se řídí mottem: "Všechno dobré, co učiníš pro druhé, se ti mnohonásobně vrátí zpět." Tvrdí, že zatím se jí to vyplácí.
Zcela specifický bude určitě i její přístup k našim soutěžícím: "Po dobu soutěže budu klást důraz na kvalitu pohybu soutěžících a vyjádření charakteru jednotlivých tanců v závislosti na hudbě. Je pro mě také velmi důležité, aby se soutěžícím podařilo vzbudit u diváka emoce, protože jen ty dělají z uměleckých a sportovních výkonů nezapomenutelné zážitky. Prohlašuji dopředu, že při strhujícím a muzikálním tanečním výkonu, ráda odpustím malé technické nedostatky."

Richard Hes

Zástupcem mužského pohlaví bude v porotě letos poprvé také známý choreograf a režisér, který se narodil ve znamení Raka. Novopečený porotce otevřeně přiznává, že současné životní postoje, hodnoty a soukromou filozofii v této době tříbí a ustaluje: "Prošel jsem těžkou alkoholovou závislostí, nad kterou už dva roky úspěšně vítězím, a tak znovu objevuji svět."
Zatím největším Richardovým světlem jsou jeho dva synové, dvojčata Oskar a Oliver. V současné době se Richard pokouší přejít z polohy rádoby-bohémo-floutka do pozice solidního tichého profesionála. Kromě vnitřní proměny mu budou pomáhat i intelektuální brýle, kterých během přímých přenosů StarDance vystřídá přesně osm: "To bude můj jediný výstřelek. Jinak budu pozorný, přísný, ale spravedlivý rozhodčí. Při hodnocení soutěžních tanců budu klást důraz především na sex-appeal a etickou stránku věci. V porotě budu spíš zástupcem show, takže také budu hledět na to, zda bude mít tanec v podání soutěžních párů nějaký příběh a dějovou zápletku."


Zdeněk Chlopčík

Dvojnásobný Mistr České republiky v latinskoamerických tancích a deseti tancích, trenér a mezinárodní porotce je jedinou stálicí v naší porotě. Zdeněk se narodil ve znamení Vodnáře a mezi jeho největší koníčky patří kromě tance ještě sport a vaření. Jeho oblíbené motto, kterým se řídí, zní: "Nenervuj se kvůli hloupostem a prožij si naplno každý den."
Jak bude hodnotit letošní taneční výkony po zkušenosti z první řady? "Budu mnohem více klást důraz na charaktery jednotlivých tanců, vzájemnou souhru obou partnerů a pohybové vyjádření hudebního podkladu. Zase mě bude na prvním místě zajímat pohybová souhra muže a ženy a nemalý důraz budu klást na emoční stránku každého předváděného tance."


Porota Star-dance 3

22. listopadu 2008 v 13:20 | žirafka

Tatiana Drexler

Sympatická profesionální tanečnice, trenérka a porotkyně narozená ve znamení Vodnáře bude zastupovat ženské pohlaví v porotě StarDance podruhé.
Tatiana má za sebou celou řadu tanečních úspěchů. Několikrát byla mistryní Slovenska, devětkrát se objevila na finále mistrovství Německa a probojovala se dokonce i na semifinále mistrovství světa profesionálů. Ráda si povídá s kamarádkami, miluje vaření, matematiku a detektivky.

Zdeněk Chlopčík


Dvojnásobný mistr České republiky v latinskoamerických tancích a deseti tancích, trenér a mezinárodní porotce je v porotě StarDance největší stálicí.
Zdeněk se narodil ve znamení Vodnáře a mezi jeho největší koníčky patří kromě tance ještě sport a vaření. Jeho oblíbené motto, kterým se řídí, zní: "Nenervuj se kvůli hloupostem a prožij si naplno každý den." Jak bude hodnotit letošní taneční výkony po zkušenosti z předchozích dvou řad? "Budu mnohem více klást důraz na charaktery jednotlivých tanců, vzájemnou souhru obou partnerů a pohybové vyjádření hudebního podkladu.

Leona "Qaša" Kvasnicová

kvasnicova
Nováčkem v naší porotě bude letos zkušená tanečnice a choreografka narozená ve znamení Kozoroha.
Na několika zahraničních prestižních školách studovala klasický i jazzový tanec. V současnosti se specializuje především na street funk. Mezi její koníčky patří například běhání nebo jízda na skútru. Nabídku do poroty StarDance přijala hned z několika důvodů: "Ráda spolupracuji na všem, co má smysl a týká se tance a taky poznávám ráda nové lidi." StarDance se jí líbí především proto, že propaguje taneční umění, které patří u nás k nejméně vyzdvihovaným.

Jaroslav Kuneš

kunes
Čtvrtým porotcem bude letos ve StarDance miláček televizního publika z první řady této show, narozený ve znamení Berana.
Mezi jeho koníčky patří tenis, jachting, český humor a mezilidské vztahy. Za svůj největší životní úspěch považuje fantastické kamarády, rodinu a neutuchající pocit svobody. Tanec pro něj dle jeho vlastních slov znamená doživotní setrvání na rozhraní období dospívání a ranné dospělosti. Jarda otevřeně přiznává, že nabídka do poroty StarDance velmi příjemně pohladila jeho ego.

Amadeus

22. listopadu 2008 v 12:31 | žirafka
Amadeus (1984)
Vtipy-vtipečky

17. listopadu 2008 v 15:12 | žirafka
Zastaví blondkýnka na ulici chlapa: "Prosím vás, nevíte, kolik je hodin?" "Třičtvrtě na pět." "To je divné, celý den se na to ptám a pokaždé dostanu jinou odpověď."

Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v křesle (zubařském), říká jí zubař: - Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolů. - Ale já je nemůžu dát dolů. - Mě to nezajímá, ale dáte si je dolů. - Nedám si je dolů! - Ale já potom nemůžu pracovat! řekl zubař a dal jí sluchátka dolů. Blondýnka byla za 5 minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout .... "

Co má společného chytrá blondýnka a UFO? Každý o nich mluví, ale ještě nikdo je neviděl.

Proč trvá stavba blonďatého sněhuláka mnohem déle než normálního? Musíte mu vydlabat hlavu.

Proč nemůže blondýnka zavolat záchranku 155? Protože nemůže najít na telefonu číslici 55.

Proč blondýnka upřeně zírá na obal od džusu? Je na něm napsáno "koncentrovaný".

Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá:
"Hele, vsaď se, že neskočí."
"Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí."
No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká:
"Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška."
"Ber, sázka je sázka."
"Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru."
"Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."

Přijde blondýnka do pizzerie, posadí se a chystá se objednat si pizzu. Číšník se jí ptá: "Chcete ji rozkrájet na šest nebo dvanáct kousků?
Blondýnka mu říká: "Na šest, já bych dvanáct nesnědla."

Jak nazvete blondýnku se dvěmi mozkovými buňkami?
Těhotná.

Hádanečky

17. listopadu 2008 v 15:05 | žirafka
Pozoroval Galileo Galilei prvním astronomickým teleskopem Haleyovu kometu?
Byla Sixtínská kaple postavena v roce 1648?
Je Harvard nejstarší univerzitou v USA?
Byl T. G Masaryk prvním českým prezidentem?
Je svatý Lukáš patronem všech zvířat?
Nazývá se židovská čtvrť Prahy Josefov?
Vyrábí se růženec z klokočí?
Nazývá se chorobná obava z papeže anuptafobie?
Zemřel pilot F1 Ayrton Senna před rokem 1995?
Byl Francis Drake anglický milionář?

Coldplay

17. listopadu 2008 v 15:00 | žirafka
Datum založení:
1998
Členové:
Chris Martin (zpěv)
Champion Will (bicí)
Guy Berryman (baskytara)
Jonny Buckland (kytara)
Sympatická britská čtyřka Coldplay již získala srdce nejednoho fanouška. Čistý kytarový zvuk, brilantní vokály, neotřelé melodie. Coldplay jsou také držitelé ceny Grammy za album "Parachutes" (2000). V roce 2002 vydávají další album "A Rush Of Blood To The Head", studiové album. 11 silných skladeb od balad až po odkazy na 60. léta.

Madagascar

17. listopadu 2008 v 14:56 | žirafka
Madagaskar (Madagascar)Madagaskar


Standartní tance

17. listopadu 2008 v 14:46 | žirafka

Waltz

Tango

Valčík

Slowfoxtrot

Quickstep


Latinskoamerické tance

17. listopadu 2008 v 14:44 | žirafka

SAMBA

Cha-cha

RUMBA

PASO DOBLE

JIVE

Draco a Pansy Parkinson

16. listopadu 2008 v 11:18 | žirafka

Ron a Levandule

16. listopadu 2008 v 11:10 | žirafka

Garfield a zajímavosti

16. listopadu 2008 v 11:07 | žirafka
Když se na začátku filmu John polije vínem, tak v prvním záběru má ne sobě kapky, ale když přijde za Garfieldem, má na košili mokrou skvrnu.

Když komorník řekne lordovi, že princ zmizel, tak si lord nabije pušku a sestřelí letící talíř, ale spušť nezmáčne. Že by samostřílející puška?

Když John na konci žádá Lis o ruku, nemůže najít snubní prsten. Garfield mu jej donese. Když ho Garfield nese, tak má krabička fialovou barvu. Jenže když ho John předává Lis, je krabička modrá.

Když vchází Garfield do "domu v domě", má problémy se tam vůbec dostat. Ale když vychází, tak bez problémů vyskočí.

Přibližně na začátku filmu, když chce John požádat Liz o ruku, tak Garfield schodí její fotku ze stolku. Ale po té, co za ním John příjde vypnout hudbu, tak když odchází, už je zase vše na svém místě.

Když ke konci sedí Garfield a Prince každý na jedné straně stolu, říká Garfield, že mají dohromady 18 životů. Jenže když byl Garfield v cele, dopočítal se k tomu, že mu už zbývají jen 2 životy.
Garfield 2 (Garfield: A Tail of Two Kitties)

druhý pár vypadl!!

16. listopadu 2008 v 10:57 | žirafka

Se StarDance se rozloučili Frühlingová s Kostovčíkem


Hádanky

16. listopadu 2008 v 10:48 | žirafka
Kdo má vpředu dvě oči, ale vzadu ještě spoustu dalších?

Neustále to mění tvar, ale přesto je to stále kulaté. Co to je?

Muž je sám na pustém ostrově. Na nejbližší pevninu to je 5 kilometrů a on neumí plavat, ani nemá k dispozici žádný přepravní prostředek. Bez cizí pomoci se přesto zachrání. Jak?


Ve stáji jsou lidé a koně. Celkem je zde 22 hlav a 72 nohou. Kolik koňů a kolik lidí je ve stáji?
Matka má sedm dětí, polovina z nich jsou kluci. Jak je to možné?
Co bylo první - kuře nebo vejce?
Tři muži se potápějí v řece, ale když vylezou z vody, jenom dva mají mokré vlasy. Jak je to možné?
Kde vždycky včerejšek přichází až po dnešku?
Můžeš mě použít, jen pokud jsem plná. Přesto jsem plná děr. Kdo jsem?