Porotci ze Star-dance II

22. listopadu 2008 v 13:23 | žirafka

Mahulena Bočanová

Herečka a moderátorka s půvabnou tváří, ohnivou jiskrou v oku a kyperskými předky se narodila ve znamení Ryb. Miluje tanec a daleké cesty. V posledních letech se řídí životním mottem: "Všechno špatné je k něčemu dobré."
Za největší úspěch svého života považuje to, že se svou absolutní absencí sebedůvěry všechno přežila, potkala svého muže a s ním přivedla na svět dceru Marinu.
V první řadě StarDance patřila se svým tanečním partnerem Jaroslavem Kunešem k největším hvězdám parketu. Kvůli nepříjemnému zranění Jardy musela bohužel soutěž předčasně opustit.
Letos si všechno vynahradí. Taneční šaty vymění za porotcovský stůl a placky se známkami. A jak bude Mahulena přistupovat k hodnocení tanečníků? "Nejsem profesionál, takže při hodnocení tanečních párů budu spoléhat především na svůj instinkt. Z loňska znám soutěž z druhé strany, z pozice amatéra, a moc dobře vím, jaký je to obrovský stres. Proto budu hodnotit především to, jak se s tímhle stresem soutěžící vyrovnají."

Tatiana Drexler

Druhou zástupkyní ženského pohlaví v porotě bude ve druhé řadě StarDance profesionální tanečnice, trenérka a porotkyně narozená ve znamení Vodnáře. Tatiana má za sebou celou řadu tanečních úspěchů. Několikrát byla mistryní Slovenska, devětkrát se objevila na finálemistrovství Německa a probojovala se dokonce i na semifinále mistrovství světa profesionálů.
Ráda si povídá s kamarádkami, miluje vaření, matematiku a detektivky. Celý život se řídí mottem: "Všechno dobré, co učiníš pro druhé, se ti mnohonásobně vrátí zpět." Tvrdí, že zatím se jí to vyplácí.
Zcela specifický bude určitě i její přístup k našim soutěžícím: "Po dobu soutěže budu klást důraz na kvalitu pohybu soutěžících a vyjádření charakteru jednotlivých tanců v závislosti na hudbě. Je pro mě také velmi důležité, aby se soutěžícím podařilo vzbudit u diváka emoce, protože jen ty dělají z uměleckých a sportovních výkonů nezapomenutelné zážitky. Prohlašuji dopředu, že při strhujícím a muzikálním tanečním výkonu, ráda odpustím malé technické nedostatky."

Richard Hes

Zástupcem mužského pohlaví bude v porotě letos poprvé také známý choreograf a režisér, který se narodil ve znamení Raka. Novopečený porotce otevřeně přiznává, že současné životní postoje, hodnoty a soukromou filozofii v této době tříbí a ustaluje: "Prošel jsem těžkou alkoholovou závislostí, nad kterou už dva roky úspěšně vítězím, a tak znovu objevuji svět."
Zatím největším Richardovým světlem jsou jeho dva synové, dvojčata Oskar a Oliver. V současné době se Richard pokouší přejít z polohy rádoby-bohémo-floutka do pozice solidního tichého profesionála. Kromě vnitřní proměny mu budou pomáhat i intelektuální brýle, kterých během přímých přenosů StarDance vystřídá přesně osm: "To bude můj jediný výstřelek. Jinak budu pozorný, přísný, ale spravedlivý rozhodčí. Při hodnocení soutěžních tanců budu klást důraz především na sex-appeal a etickou stránku věci. V porotě budu spíš zástupcem show, takže také budu hledět na to, zda bude mít tanec v podání soutěžních párů nějaký příběh a dějovou zápletku."


Zdeněk Chlopčík

Dvojnásobný Mistr České republiky v latinskoamerických tancích a deseti tancích, trenér a mezinárodní porotce je jedinou stálicí v naší porotě. Zdeněk se narodil ve znamení Vodnáře a mezi jeho největší koníčky patří kromě tance ještě sport a vaření. Jeho oblíbené motto, kterým se řídí, zní: "Nenervuj se kvůli hloupostem a prožij si naplno každý den."
Jak bude hodnotit letošní taneční výkony po zkušenosti z první řady? "Budu mnohem více klást důraz na charaktery jednotlivých tanců, vzájemnou souhru obou partnerů a pohybové vyjádření hudebního podkladu. Zase mě bude na prvním místě zajímat pohybová souhra muže a ženy a nemalý důraz budu klást na emoční stránku každého předváděného tance."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama