Soutěžící Star-dance III

22. listopadu 2008 v 13:28 | žirafka

Jaromír BOSÁK a Eva KREJČÍŘOVÁ

bosak_krejcirova_s2
Sportovní komentátor
Jaromír se narodil ve znamení Býka. Jako stoprocentní taneční laik směle přiznává, že k účasti ve StarDance byl přemlouván poměrně dlouho. Mezi jeho největší koníčky patří sporty, knížky, divadlo, hudba a v neposlední řadě pivo s kamarády. Jeho oblíbené rčení zní: "Yetti není zlý, Yetti je jen přísný." Za svůj největší životní úspěch považuje fakt, že po třiceti pěti letech aktivní sportovní kariéry ještě pořád chodí.

Iva FRÜHLINGOVÁ a Michal KOSTOVČÍK

fruhlingova_kostovcik_s2
Zpěvačka
Iva se narodila ve znamení Býka. Mezi její největší záliby patří kromě hudby, filmy,golf,jóga. Přiznává, že nabídkou do StarDance byla ze začátku velmi překvapená. Největší radost z její účasti v taneční show měl její tatínek. Její oblíbené životní motto zní: "Otevři oči, vše co potřebuješ vědět a znát, je všude kolem nás." Za svůj největší životní úspěch považuje koncert v pařížské Olympii."

Vladimír KRATINA a Laura KLIMENTOVÁ

kratina_klimentova_s2
Herec
Vladimír se narodil ve znamení Ryb. Se svými 195 centimetry je nejvyšším tanečníkem v soutěži. Mezi jeho největší koníčky patří příroda, chata, cestování a dobré víno s přáteli. S úsměvem tvrdí, že žid a herec patří do kavárny a celý život se toho drží. Za největší životní úspěch považuje tři zdravé děti a také to, že ještě žije a cítí se na světě dobře. Jeho oblíbené motto zní: "Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl…"

Jana DOLEŽELOVÁ a Michal NECPÁL

dolezalova_necpal_s2
Modelka a miss

Jana DOLEŽELOVÁ

Jana se narodila ve znamení Raka. Se svými 177 centimetry je letos bezkonkurenčně nejvyšší ženou v soutěži. Mezi její osobní záliby patří klavír, lyže nebo golf. Kdyby měla tři zlaté vlasy děda Vševěda, přála by si cestovat v čase, rozumět řeči zvířat a mít sedmimílové boty. Vyznává životní heslo: "Přej a bude ti přáno." Tvrdí, že je mnohem lepší být hezkou doktorkou, než chytrou modelkou, a proto za svůj největší úspěch považuje obhajobu rigorózní práce na vysoké škole.

David SUCHAŘÍPA a Albina ZAYTSEVA

sucharipa_zaytseva_s2
Herec
David se narodil ve znamení Ryb. Ve StarDance se může pochlubit vynikající fyzičkou. Po trénincích jej nebolí vůbec nic a ještě s chutí vyráží na fotbalové hřiště. Mezi jeho další koníčky patří koně, kolo, lyže. Rád by se jednou stal automobilovým závodníkem. Za svůj největší životní úspěch považuje zplození syna. Jeho životní motto zní: "Když jdeš nahoru, slušně pozdrav lidi, kteří jdou dolů. Může se stát, že za chvíli půjdeš dolů ty."

Bohouš JOSEF a Lenka TVRZOVÁ

3. 10. 2008 Pá 15.11 od anonymní uživatel | Soutěžící
josef_tvrzova_s2
Zpěvák
Bohouš se narodil ve znamení Vodnáře. Svou účast v taneční show StarDance bere ryze sportovně. Mezi jeho největší koníčky patří kromě přírody jeho domácí hudební studio, kde se věnuje skládání hudby. Za svůj největší životní úspěch považuje to, že se vlastní pílí a bez loktů dostal v hudební branži tam, kde je. Jeho oblíbené životní motto zní: "Nemusí pršet, hlavně když kape."

Zuzana NORISOVÁ a Jan KLIMENT

norisova_kliment_s2

Herečka / zpěvačka

Zuzana se narodila ve znamení Vodnáře. Největší starosti ve StarDance jí překvapivě zatím nedělá samotný tanec, ale vysoké podpatky, na které si pomalinku zvyká. K jejím koníčkům patří příroda, zvířata, malování a natírání čehokoliv ve svém vlastním bytě. Přiznává, že nejvíce je na sebe hrdá, když stihne včas zaplatit složenky. Řídí se životním mottem: "Když nejde o život, jde o…"
267 komentářů (před 40 minutami)

Dana BATULKOVÁ a Jan ONDER

batulova_order_s2Herečka
Dana se narodila ve znamení Ryb. Je "tenisková" a po tanečních trénincích ji nejvíce bolí nohy z vysokých podpatků. Otevřeně přiznává, že má obavy z přímých přenosů. Mezi její největší koníčky patří cestování. Jejím snem je sbalit si pár věcí, koupit letenku a svobodně putovat po světě. Za svůj největší úspěch považuje svoje děti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama