Leden 2010

Jsem tvůj fanoušek....

18. ledna 2010 v 19:49 | zzirafka

Emma Watson

17. ledna 2010 v 12:31 | zzirafka

Hermiona z Harryho Pottera vydělala 100 miliard Kč!


Emma v jednom z »potterovských« filmů.
Před britskou herečkou Emmou Watson (19) se sklání celý Hollywood. Producenti totiž spočítali své zisky za posledních deset let a ohromeně zjistili, že představitelka čarodějnické studentky Hermiony z fi lmů o Harrym Potterovi jim vydělala rovných sto miliard korun.
Jsou to jednoduché počty. Vezme se každý film, v němž herečka za poslední desetiletí hrála, a sečtou se částky, které filmy vydělaly. Podtrhnete a dole se objeví neuvěřitelná částka!
Bývalá studentka divadelního herectví z Oxfordu odstartovala svůj vzestup v roce 2001 první »potterovkou«. Od té doby vydělala jmění nejen produkčním společnostem, ale i sobě. S majetkem ve výši 300 milionů korun je šestou nejbohatší mladou hollywoodskou hvězdou. A pro úplnost, na druhém místě je další Britka, Keira Knightley (24), která stačila během deseti let natočit dvanáct filmů. Do kasiček producentů nasypala 60 miliard korun především díky populárním Pirátům z Karibiku. Na rozdíl od Emmy, která šla studovat, s ní režiséři mohou počítat i v příštím roce.

Emma Watson vytvořila světový rekord s nejziskovějšími filmy desetiletí

LOS ANGELES Určitě ona sama z toho nemá finančně tolik, kolik producenti, ovšem herečku Emmu Watson může alespoň těšit, že je bezpochyby nejziskovější herečkou desetiletí. Tvrdí to Guinnessova kniha světových rekordů, podle níž britská herečka předčila i Julii Robertsovou, Halle Berry či Cameron Diaz. Čarodějka Hermiona z filmů o Harrym Potterovi totiž byla hvězdou snímků, které vydělaly dohromady 5,4 miliardy dolarů.

Devatenáctiletá Emma tak pomohla producentům získat v přepočtu na koruny více než 98 miliard korun. A průměrně její film vydělal v kinech 897 milionů dolarů - asi 16,4 miliardy korun.

První roli získala Watsonová před deseti roky, bylo jí devět a stala se na několik příštích let čarodějkou Hermionou.

"Nemám žádnou představu o tom, kolik ty filmy vydělaly. Kdybych měla, asi bych byla ohromená," uvedla nedávno Emma.

Emma na premiéře
Emma WatsonováEmma Watsonová pro Burberry
BLASBERG: Nejen to, že role Hermiony je pro tebe pravděpodobně vyčerpávající. Byl jsem s tebou na place a povím ti, že to jsou opravdu dlouhé a dlouhé dny. V kolik hodin tam jsi každý den?
WATSON: V těchto dnech tam jsme v 6:30 ráno, což znamená, že mě vyzvednou v 5:45. Točíme zároveň sedmý i osmý díl najednou, a já se snažím si všechny moje scény odbít už teď v létě abych byla schopná věnovat se Univerzitě- ačkoliv to už teď vypadá, že budu pracovat o vánočních a jarních svátcích.

BLASBERG: V nadcházejících dvou filmech je většina tvých scén s Danem a Rupertem?
WATSON: Ano. V poslední knize opustí Bradavice a cestují většinou spolu. Mám dobrý pocit z toho, že celá sága začíná triem a také jím končí. Je o našem přátelství.
Chtěla jsi dostat hlavní roli ve Stmívání (pozn. překl.: Film, v němž jako hlavní mužský představitel láme srdce fanynkám Robert Pattinson - Cedric Diggory z HP:-))?
Neměla jsem čas to číst... Myslím, že bych si ho konečně měla najít, je to pořád známější a známejší.

Pracuješ a zároveň studuješ. Chystáš se jít na Univerzitu.
Je to vzrušující část mého života. Vyspěla jsem, aspoň v něčem. Je to trochu děsivé, protože budu bydlet mimo domov. Asi si vyberu nějakou americkou univerzitu, ještě nevím.

Proč, když máš Oxford a Cambridge blízko domova?
V Americe můžete navštěvovat 4 různé třídy a potom se specializovat. V Anglii si musíte vybrat jedinou třídu a navštěvovat ji 3 roky. Je to svazující.

Nějaká jména?
Mmmh, Harvard, Yale, v Kolumbii.

Podle britského tisku jsi módní ikona. Můžeš popsat svůj styl?
Jsem pravá Londýňanka. Počasí je trochu ponuré. To povzbuzuje výstřední módu. Míchám pouliční styl se značkovým. Užívám si to. Moje matka je dobrá stylistka, naučila jsem se od ní hodně.

A od Kate Moss?
Ta má taky skvělý styl. Okamžitě si všimnete, že si obléká vlatsní šaty. V Americe nemůžete udělat nic, dokud vám stylisté neřeknou, co si máte obléct.

Klaníte se diktatuře hubených?
To pro mě nikdy nebyla diktatura, nemyslím si, že je dobré být hubená. Nedržím dietu. Ráda jím a ráda vařím. Umím dělat výborné koláče .


V nedávném rozhovoru pro Newsday Emma Watson probírala, nebo spíše připustila, některé podobnosti mezi sebou a postavou, kterou hraje:

"Opravdu, opravdu jsme si v něčem podobné. Dřív jsem to popírala, ale teď si nemyslím, že by na tom bylo něco špatného. Ona je tak nějak pro dívky vzorem."

Také hovořila o rozdílech mezi knihami a filmy:

"Miluju knihy a opravdu doufám, že kvůli filmům děti nepřestanou číst. I když jste ty filmy už viděli, tak knihy jsou stále něčím zvláštní."

Také řekla něco, co se jí na Ohnivém poháru nelíbilo:

"Jedna z věcí, které se mi nelíbily, bylo to, že jsem natočili velké množství materiálu. Spusta se toho vyhodilo. Když se na to poprvé podíváte, uvědomíte si, kolik se toho vystřihalo. Jen si pomyslíte, kolik měsíců práce přišlo nazmar.

Otázka: Jaký je Daniel Radcliffe?
Emma W.: Dan je dobrý kamarád, ale není to můj kluk:-)

Otázka:
Kolikrát jsi viděla Harryho Pottera a Ohnivý pohár?
Emma W.: Hodněkrát.

Otázka:
Jsi připravena na HP5?
Emma W.: Ano.

Otázka:
Jaký je Mike Newell?
Emma W.: Je to velmi dobrý producent.

Otázka:
Jaká kniha Harryho Pottera je nejlepší?
Emma W.:
Harry Potter a Vězeň z Azkabanu.

Otázka: Těšíš se na pokračování?
Emma W.: Ano

Otázka:
Chtěla bys být spisovatelka jako J.K. Rowlingová?
Emma W.: Nebudu, protože jsem lepší herečka než spisovatelka.

Otázka:
Jak se ti líbilo na světové premiéře?
Emma W.: Bylo to velmi skvělé. Hlavně lidičky:-)

Otázka: Mám rád tvojí postavu. Je skvělá. Co na ní říkáš?
Emma W.: Je to nerozhodná dívka, která vše ví.

Otázka: Naše stránky jsou www.potterharry.net jak se ti líbí na pohled
Emma W.: Jsou pěkné. Ale nejsou v AJ (smích)
Otázka: Děkujeme...

Otázka: Děkujeme ti za rozhovor pro Českou Republiku.
Emma W.: Není zač. Bylo mi potěšením (poslala pusinku)
- Řekni nám něco o zkouškách pro film HP. Měla jsi strach, byla jsi nervózní? Byla jsi překvapená, když ti řekli, že tě vybrali?
E: Byla jsem skutečně nervózní. Chtěla jsem tu roli tak moc. Nezkoušel vždy režisér, většina mých zkoušek se natáčela, některé zkoušky byly přímo z HP, u další jsem třeba vyprávění o sobě. Pak jsem byla tak rozčilená z toho, že tu roli mám, že jsem nevěděla, co mám dělat!
- Když jsi byla menší, snila jsi o kariéře herečky?
E: Když mi byly tři roky, natáčela mě moje babička na kameru a ptala se, jestli chci být princeznou, vílou, herečkou…a vidíte, vyplnilo se!
- Jak často jsi se svou rodinou?
E: Ne tak často, jak bych chtěla, ale přicházím domů každý večer, jsem doma o víkendech.
- Co máš nejraději na natáčení HP?
E: Ráda se dívám na natáčení. Mám ráda postavu, kterou hraju. Příležitosti, které mi to přináší. Lidi, kteří tu pracují se mnou, různá místa natáčení, je to vše úžasné.
- Četla jsi všechny ty knihy? Která je tvá oblíbená?
E: Mám ráda HP knížky. Četla jsem třetí před natáčením HP 3.
- Můžeš nám popsat tvůj natáčecí den?
E: Můj typický den vypadá asi takhle: vyzvednou mě, pak je make up, úprava vlasů, kostýmy - asi 4 hodiny, 3 hodiny vysvětlování role a hraní, 1 hodina na oběd, pak reklama, učení role.
- Bylo ve filmech něco vypuštěno, co bylo v knihách a tobě to tam chybělo?
E: Skutečně ne, dělá se tu výborná práce a vybírají se opravdu ty nejlepší kusy do filmu.
- Uvažuješ hrát ve čtvrtém díle, který se bude natáčet, nebo chceš hrát jinde?
E: Budu hrát ve čtvrtém filmu a dál do budoucna se uvidí.

Tfk: Jak jsi stará?
Emma: Je mi 12. Narozeniny mám 15.dubna. Chodím do 8 třídy.

Tfk: Jak dělás svou skolu se srovnáním s Bradavicemi?
Emma: Moje skola je velmi odlisná.Je to internátní skola, ale zřemě tu nejsou kouzla. A na místo famfrpálu máme hokejové hřistě.

Tfk: Kolik času jsi strávila díváním se na Harryho Pottera a Kámen mudrců? Jak jsi se cítila, když jsi viděla sama sebe na velké obrazovce?
Emma: Nyní jsem viděla film čtyřikrát nebo pětkrát. Je to opravdu zvlástní pocit vidět sama sebe na velké obrazovce. To jsem zjistila. Pořád hledám chyby a to není dobře.

Tfk: Más přečtené vsechny knihy? Za jak dlouho? Jaká je tvá nejoblíbenějsí a proč?
Emma: Ano, četla jsem je vsechny. Ve skutečnosti mi je četl tatka. Jeden čas jsem je přečetla vsechny, ale třetí je má rozhodně nejoblíbenějsí, protoze je více vrusující a jsou tam nové osoby.

Tfk: Jáké jsou tvé dny zaměřujicí se na tvůj vzhled? Kolik času zmeskám dělaním skolních úkolů?
Emma: Můj upravovací den obvykle začíná vlasy a makeupem a posouděním mé herecké role, kdyz ráno dorazím. Mám domácího učitele, pracuji s ním minimálně tři a maximálně pět hodin, kazdý den. Tak se zdrzím se svými domácími úkoly.

Tfk: Flákás se někdy jen tak s ostatními mladými herci? Jaký druh věcí dělás ve zkouskovém čase?
Emma: Nemáme mnoho času mezi skolou a scénami, ale kdyz, tak ano, milujeme legraci, tancování a flákání se okolo. Máme tenisový a fotbalový stůl, který se stal velmi konkurzní.

Tfk: Mají tvý nejlepsí kamarádi něco jako Harry nebo Ron?
Emma: Ne. Začíná to tím, ze to jsou holky. Rády děláme velmi odlisné věci; nebijeme se s Baziliskem nebo něčím podobným. Rády trávíme čas povídáním a chozením ven.

Tfk: Jsi spíse podobná nebo odlisná od Hermiony. Jak?
Emma: Ve skutečnosti jsem velmi odlisná od Hermiony. Nejsem tak posedlá skolou, jako ona, ale pořád ji dělám docela dobře. Mám mnoho času se svými kamarády a miluju hraní sportů, zvlástě hokejové zápasy a rounders(to je jako americký softball). Jsem rovněz posedlá oblečením a nakupováním, zatímco Hermiona nemá cit pro módu ve vsem.

Tfk: Jaká je obtíznějsí část v dělání filmu?
Emma: Pro mou osobu v tomto filmu obtíznějsí část pro mě byla byflovat se vsechny ty dlouhé dialogi a komplexní zaříkávadla, která Hermiona vzdy odemlela.

Tfk: Jaký je vůbec nejlepsí dárek co jsi dostala?
Emma: Nejlepsí dárek co jsem dostala je CD přehrávač, protoze já miluju muziku.

Tfk: Jaké je tvé oblíbené jídlo a tvé nejméně oblíbené?
Emma: Mé oblíbené je italské-pizza, pasta…Mám ráda vsechno, ale moje absolutně nejoblíbenějsí je čokoláda a čokoláda. Moje nejméně oblíbené je zeleninové.

Tfk: Más nějaké zvíře? Jaké je jeho jméno?
Emma: Ano, mám dvě kočky:jedna je Bubbles a druhá se jmenuje Domino.

Tfk: Jaký je nejlepsí kostým, který si měla na sobě?
Emma: Bohuzel Hermiona nemá zatím moc dobré vybavení, obvykle je vidět ve své skolní uniformě

Tfk: Jak dlouho hrajes hokej? Je to tvůj oblíbený sport? Proč?
Emma: Hraju hokej 8 let. Ano, je to můj oblíbený sport. Moje mamka hrála za East of England, myslím, ze to je to, proč tak moc miluju hokej.

O: Jak se změnil tvůj život, vzhledem k tomu, že začal "Harry Potter" film?
Emma: Život mé rodiny a přátel se opravdu tak moc nezměnil. Jasne,ze me lidi poznávají na ulici a jsem víc pryc z domu. A mám opatřenou osobní figurku. Stále se snaľím udrľet svůj život jako normální.

O: Jaké to je pracovat s Kennethem Branaghem?
Emma: Když jsem se s ním poprvé setkala, myslela jsem si, ze je opravdu zastrasující, ale je to opravdu úzasná osoba. Je to opravdu nádherný člověk. Myslím, ze zobrazil charakter Gilderoye Lockharta perfektně - opravdu usměvavý a zábavný.

O: Kdybys měla domácího skřítka, co by si s ním dělala?
Emma: Nebyla jsem při ľádné scéně s Dobbym, ale myslím si, ľe je opravdu sladkej a ráda bych si ho vzala domů a posadila ho na postel s ostatními svými hrackami.

O: Ovlivnila práce na filmu tvou skolní práci?
Emma: Kdyz jsme byli na natácení, méli jsme domácího učitele,udrľovali jsme školní práci-maximálně 3hodiny a minimálně 5 hodin ,tak jsme dzeli vsechno.Opravdu se tesím do školy, je krásné jít zpět a být normální.Tenhle rok jsem měla docela velkou zkousku,tak je to obtíľné,když jdu zpátky do skoly ve spárách mezi filmování.

O: Máš nocní mury po zhlédnutí filmu?
Emma: Ne, ne porád.Myslím, že to je to, co delám opravdu dobre. I když jsou tu docela tmavé zápletky, trochu více komplikované, jsou tu stále světlé scény - řechtala jsem se vzdycky do uličky.

O: Co je nejhorsí a nejlepsí vec na tom, být slavná?
Emma: Myslím, ze když vezmete pryč všechny premiéry, tisk a všechny naparáděné dobré hadříky, zůstane jen fakt, že stále hrajete. A myslim, ze to je pro mě to nejlepsí.

O: Řekla bys, ze ty a tvoje osoba jste si podobné?
Emma: Myslím, ze Hermiona je velmi panovacná. Tak jsem ve filmu panovacná kolem Ruperta a Dana, ale doufám, ze to moc nedelám ve skutečném zivote.Je velmi rozhodnutá a cestná.Nejsem tak studijní jako ona-strávím více casu sportovanim a kreslenim-nejsem docista zachvacena v knihach.

2. rozhovor

K: Jaka je tvoje oblibena scena ve filmu?
Emma: Asi s trollem, jak tam lezu pod umyvadlama a dal se mi libi jak udelali famfrpal.

K: Jaka je tva oblibena postava?
Emma: Hagrid protoze je cool a legracni, ale take protoze i kdyz je obr, dokaze byt velmi citlivy.

K: Jake je tvoje oblibene kouzlo?
Emma: Petrificus Tottalus

K: A co se ti nejvic libi z toho co rikas?
Emma: Mam rada, jak rikam...umm...Jdu si lehnout, nez vas napadne dalsi chytry napad, jak se nechat zabit, nebo hur vyloucit! A dal mam rada vsechno co rikam Ronovi, treba Pockej, pockej vypichnes nekomu oko...

K: A ted neco jineho, co nemas rada?
Emma: Nemam rada kdyz nekdo rekne Hermione spatne, treba "Hermione", nebo "Hermajone". Spravne je to "Her-maj-oh-ny"

K: Jake je tvoje nejvetsi prani?
Emma: Urcite mir mezi Amerikou a Afghanistanem.

3. rozhovor

O: Ahoj Emmo! Doufam ze ti nebude vadit, kdyz se ti zeptam na nejake otazky o tve rodine a pratelich?
Emma: Ne, nebude.

O: Mas sourozence? Jak se jmenuje, kolik mu je a jaky datum presne se narodil?
Emma: Ano, mam bratra Alexe. Je mu 9 let a narodil se 21.září 1993.

O: Cim chce Alex byt a libil se mu film HP?
Emma: Alex chce byt hercem a film se mu moc libil.

O: A mohla bych s nim taky udelat nekdy rozhovor?
Emma: Jestli bude chtit tak ano.

O: A co tvi rodice?
Emma: Mama se jmenuje Jacqueline a je ji 43 let a tata se jmenuje Chris a tomu je 44. Jsou ale rozvedeni.

O: A co tvi rodice delaji?
Emma: Oba jsou pravnici.

O: Ted se zeptam na prarodice?
Emma: Uz zije jenom moje babicka z tatovy strany. Jmenuje se Freda a je ji 76 let.

O: Jak se jmenuje tvoje nejlepsi kamaradka?
Emma: Mam vic kamaradek, ale moje dve opravdu nejlepsi se jmenuji Jessica a Natalia.

O: A co rikali kdyz te vybrali do role Hermiony?
Emma: Byly rady. Oni se konkurzu zucastnili taky. Natalia byla v uzsim vyberu, pak ale vybrali me.

O: Moc diky, zatim ahoj!
Emma: Ahoj a zdravim vsechny v ČR.

4. rozhovor... s bratrem Emmy... Alexem

O: Ahoj Alexi, muzu ti polozit par otazek?
Alex: Ano, muzes.

O: Jsi pysny na svoji sestru?
Alex: Jo, jsem. Vzdyt v tom filmu hrala skvele.

O: Jo to mas pravdu. Dal jsem se chtela zeptat jestli mas nejake domaci zvire?
Alex: Mam kocoura Domina. Vsichni si mysli ze ma Emma dve kocky, ale neni to pravda, protoze Domino patri me.

O: Jsi taky posedly nakupovanim jako Emma?
Alex: Ne, nakupovani me vubec nebavi. A kdyz uz musi byt, tak rozhodne ne s Emmou, ta je totiz v jednom obchode treba tri hodiny.

O: Jake si myslis ze je to byt slavnym?
Alex: Urcite skvely, protoze se muzes setkat s ruznymi jinymi slavnymi lidmi.

O: Co dela Emma ve svem volnem case?
Alex: Bud je venku s kamaradkama, nebo nakupuje.

O: Chtel by jsi hrat v Harry Potterovi, a jestli ano tak koho?
Alex: Urcite ano, to by bylo jedno koho.

O: Moc diky.Ahoj
Alex: Ahoj

5. rozhovor

Q: Jake je tajemstvi toho, rozbrecet se nebo se rozesmat na pokyn?
Emma: Abyste se rozbreceli, udelejte soutez v zirani na stenu. Nechte oci otevrene dokud nezacnou slzet. Usmat se - musite proste myslet na nejakou veselou vzpominku. Smes Brada Pitta a cokolady me normalne rozesmeje.

Q: Co ti pomohlo, abys ziskala roli Hermiony?
Emma: Abyste byli v Harry Potterovi, musite byt opravdu velky fanousek. Nevim, co jsem udelala, abych tu roli z milionu holek ziskala ja, ale fungovalo to!

Q: Co delas mezi zabery?
Emma: Prochazim si svoje fraze, co mi zamotavaji jazyk. Nebo hraju karty - Spit, Slam and Snap.

Q: Jakou jinou roli jsi chtela hrat?
Emma: Malfoye, protoze muzete bát odporni na lidi - bylo by zabavne si s timhle pohravat.

Q: V jaké mistnosti nebo na jakem miste se ti nejvic libilo pracovat?
Emma: Zavidela jsem Danovi, protoze on na konci pracuje v te komnate a to je ohromujici misto. Wow!

Q: Kdybys mela kouzelnou moc, co by to bylo?
Emma: Chtela bych byt neviditelna, abych se mohla dostat na rockovy koncert a nepristupne filmy.

Q: Jaka je tvoje prezdivka na place?
Emma: "Watson na-jeden-zaber" - vzdycky jsem svou scenu udelala na jeden zaber…no, ne vzdycky. Kluci je mají taky : "Udelej-to-znovu Dane" a "Jeste-jednou Grinte."

Q: Kdybys sla do Bradavic, ve ktere koleji bys chtela být?
Emma: Nebelvir. Musite být s kladasy.

6. rozhovor

Q: Co se změnilo v tvém životě od doby co vyšel první Harry Potter film?
Emma: Většina změn proběhla při prvním filmu. Občas mě lidi poznávají na ulici. Myslím že všichni si víc užívají druhý film, protože znají lidi se kterými pracují a vědí do čeho jdou.

Q: Jak se změnila Hermiona ve druhém filmu?
Emma: Myslím že všechny postavy trochu dospěly. Hermiona se stala trochu snesitelnější :). A taky má konečně nový účes, který je mnohem lepší.

Q: Jaké to bylo pracovat se zvířaty při natáčení?
Emma: Mám hodně ráda zvířata a baví mě s nimi pracovat. Občas to je docela složité. Je obtížné vysvětlit psovi "Udělej to znovu, neseděl jsi ve správné pozici". Musíte být trpěliví, protože Tesák slintá všude. Trvá věky to dostat z hábitů. A Hedvika občas lítá ve špatném směru. Většinou to ale zvládnou, což je úžasné. Jejich trenéři mají snad tu nejtěžší práci.

Q: Máš nějaké zábavné příběhy z natáčení?
Emma: 300 lidí natáčelo celý týden ve stejné místnosti. Všichni se děsně nudili a přitom se měli před kamerou smát; Robbie Coltrane [Hagrid] si stoupnul na stoly a tancoval. Dělali třeba Makarenu a kankán, a fungovalo to! Byl to asi nejlepší zážitek z celého natáčení. V životě jsem se víc nesmála!

Q: Jaká byla pro tebe nejtěžší scéna?
Emma: Hodina profesorky Prýtové byla docela těžká. Bylo tam tolik scén při kterých skoro nemůžu říkat svoje věty. Hermiona používá hrozně moc cizích slov, je to jako jazykolam v každé větě. Mluví jako encyklopedie. Ona je encyklopedie.

Q: Myslíš že se povedlo předělat knížky na filmy?
Emma: Myslím že je hodně, hodně důležité nahrát filmy podle předlohy protože to jsou fantastické knížky. Chris [Columbus] spolupracuje s J.K. Rowlingovou jak to jde, a myslím že to dělá filmy tak skvělé - to že spolupracujeme s autorem, který má všechny představy a inspirace v hlavě.

Q: Proč myslíš že je důležité číst?
Emma: Určitě pro vaši slovní zásobu, fantazii... Baví mě číst, přijde mi to uklidňující.

Emmo, Daniel /herec Harryho Pottera/ se nám přiznal, že je své roli /Harry Potter/ velmi podobný. Jak je to s tebou?
- Určitě nejsem šprtka jako Hermiona!! Pravda, že by mi prospělo kdybych se učila trochu víc ale určitě se nikdy nebudu učit něco, co nikdy v životě nebudu potřebovat!

Počkej, líbí se ti Hermiona jako role?!
- Jasně, e jo!! Hlavně ve třetím díle! V prním a druhém díle Hermiona trpí kvůli tomu, e je z mudlovské rodiny ale teď mu klidně (a s chutí) dá facku! To je ena! ;)

V prvních dvou dílech jste na sobě měli pořád hábity.. a teď?
- ... a teď je to ráj! Na začátku filmu jsme je měli mít na sobě ale pak nám došlo, že v nich nemůžeme utíkat ani deset metrů abychom nespadli.. a tak jsme řekli:"jsme teenageri a všechny role taky, pojďmě se tak oblíct!" a bylo to :) je to pohodlnější.. rozhodně

Jak se oblékáš v reálu?
- Vlastně to co skoro všichni.. jeansy a tričko, jedině když, jsou premiéry nebo jiné veřejné akce oblíknu si něco víc elegatnějího.. Mám ráda módu ale nikdy jí nedovolím aby mi diktovala co si mám obléct!

Důležitá otázka: klukům ses zalíbila.. zalíbil se taky tobě někdo?
- Jo, a jak! Jenom, že je tak trochu.. zabranej ;) Seznámila jsem se s nejúasnějím, nejsympatičnějího chlapem na světě! A jeho žena se jmenuje Jennifer Aniston.. Brat Pitt, ten je zákon!

škoda, že nemůže hrát Viktora Kruma ;)
- No jo, těžko by se mu hrál 15-letý kluk.. ali není ani špatnej ten kluk co ho vybrali pro roli VK..

Počkej, počkej.. V tajemné komnatě jsme si všimli nějakého jiskření mezi Hermionou a Ronem. Bude mezi váma něco?
- Mě se neptejte! To se zeptejte Rowling ;), ale také si myslím, že by oni byli dobrej pár

A co budeš dělat po dokončení HP?
- Hrát v divadle, tancovat, natáčet, tancovat.. existuje tolik věcí které se dají dělat před kamerou a před reflektory! Kde v každém případě chci zůstat..!

Stars-novinky

17. ledna 2010 v 12:08 | zzirafka
  • Liv Tyler nesnáší, když její otec nosí těsné kalhoty. Dcera frontmana skupiny Aerosmith si postěžovala, že je jí vždy trapně, když si otec na sebe vezme své uzké kalhoty
  • Emma Watson se stane novou tváří parfémů Chanel. Herečka z filmů o Harrym Potterovi vyhrála dvouletý kontrakt značky Chanel a nahradí tak Keiru Knightley, které smlouva končí v létě
  • Robbie Williams je natolik zblázněný do UFO, že si zabalil stan, spacák a další věci potřebné k přežití a na pár dnů odjel kempovat v přesvědčení, že třeba zahlédne létající talíř
  • Když Nicole Kidman uviděla poprvé své dítě na ultrazvuku, rozbrečela se. Herečka, která se svým exmanželem Tomem Cruisem adoptovala dvě děti, nyní očekává svého prvního potomka s manželem Keithem Urbanem
  • Anne Hathaway se rozešla se svým přítelem Raffaellem Follierim. Italský podnikatel, se kterým Anne chodila čtyři roky, byl v minulosti obviněn z daňových úniků
  • Paris Hilton byla velice rozčarovaná, když ji v obchodě odmítli prodat štěně. Paris byla zrovna na ceste na focení a usmyslela si, že by se chtěla vyfotit se štěňátkem, ale prodavač jí odmítl štěně prodat s poznámkou, že by to byla jasně impulzivní koupě
  • Evangeline Lilly a Dominic Monaghan se vezmou. Pár, který se na krátkou dobu rozešel a zase se dal dohromady, plánuje decentní obřad na Hawaii, jako poděkování seriálu Lost, který se právě na Hawaii natáčí a ve kterém se tito dva herci potkali
  • Matka Pamely Anderson si myslí, že by bylo lepší, kdyby její dcera byla lesba. Třikrát rozvedená Pamela podle ní nemá štěstí s chlapy a s ženou by mohla být spokojenější
  • Sedmnáctiletá sestra Britney Spears Jamie Lynn porodila v Mississippské nemocnic dceru Maddie Briann. Obě jsou v pořádku
  • Podle doktorů má Amy Winehouse nejspíš tuberkulózu! V současnosti se zpěvačka podrobuje různým testům, ale podle symptomů - kašlání krve, ztráta váhy a nedostatek chuti k jídlu by podle lékařů nasvědčovalo tomu, že Amy trpí touto nemocí

Plavba Jitřního poutníka

17. ledna 2010 v 12:02 | zzirafka


Princ Kaspian

17. ledna 2010 v 11:58 | zzirafka

Hannah Montana ve filmu

17. ledna 2010 v 11:56 | zzirafka
Originální název: Hannah Montana: The Movie
Žánr: Hudební, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2009
Země: USA
Režie: Peter ChelsomH2O stačí přidat vodu

17. ledna 2010 v 11:55
Originální název: H2O: Just Add Water
Rok výroby: 2006

A zase jedna Popelka

17. ledna 2010 v 11:54 | zzirafka
Originální název: Another Cinderella Story
Žánr: Komedie, Muzikál, Romantický
Rok výroby: 2008
Režie: Damon Santostefano

Hannah Montana

17. ledna 2010 v 11:53 | zzirafka
Originální název: Hannah Montana
Žánr: Hudební, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2006

Harry Potter a relikvie smrti I

17. ledna 2010 v 11:52 | zzirafka
Originální název: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Mystery
Rok výroby: 2010
Země: USA, UK
Režie: David Yates


Avatar

17. ledna 2010 v 11:51 | zzirafka
Originální název: Avatar
Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi, Thriller
Rok výroby: 2009
Délka filmu: 166 minut
Země: USA
Režie: James Cameron

Zatmění

17. ledna 2010 v 11:51 | zzirafka
Originální název: The Twilight Saga: Eclipse
Žánr: Fantasy, Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2010
Země: USA
Režie: David Slade

Stmívání

17. ledna 2010 v 11:50 | zzirafka
Originální název: Twilight
Žánr: Akční, Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2008

Nový měsíc

17. ledna 2010 v 11:49 | zzirafka
Originální název: The Twilight Saga: New Moon
Žánr: Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2009
Délka filmu: 130 minut
Země: USA

Dakota Fanning

17. ledna 2010 v 11:48 | zzirafka
Povolání: Herečka
Věk: 15
Datum narození: 23. 02. 1994
Místo narození: Conyers, Georgia, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »

Ahley Greene

17. ledna 2010 v 11:47 | zzirafka
Povolání: Herečka, modelka
Věk: 22
Datum narození: 21. 02. 1987
Místo narození: Jacksonville, Florida, USA
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 165 cmTaťána Kuchařová

17. ledna 2010 v 11:46 | zzirafka

Rihanna

17. ledna 2010 v 11:45 | zzirafka
Povolání: Zpěvačka, modelka, herečka, tanečnice
Věk: 21
Datum narození: 20. 02. 1988
Místo narození: St. Michael, Barbados
Znamení: Vodnář aktuální horoskop »
Výška: 173 cm