Červen 2010

Všechno Nej Ivane!!

30. června 2010 v 13:11 | zzirafka
Jeden z našich nej herců dneska slaví 46 let!!!

Vejce sem!!!

30. června 2010 v 13:09 | zzirafka

Chcete být nabušení jako Kellan Lutz? Jezte v noci vajíčka, vzkazuje herec

LOS ANGELES Kellan Lutz možná nevyráží dech svým hereckým uměním, rozhodně je ale nepřehlédnutelný díky dokonalé muskulatuře. Doslova nabušený pětadvacetiletý herec prozradil, jak dokonalou fyzičku pro roli v hororu Twilight sága: Zatmění získal. Denně cvičil leh-sedy a udělal stovku kliků, ale spoléhal také na výživu. Vsadil na vajíčka a nelituje.
A ta si dopřával vařená natvrdo v noci. Během dne si pak užíval stravu bohatou na bílkoviny a vitaminy každé dvě hodiny, ale porce konzumoval vždy malé. Používal k vaření kokosový olej, který pomáhá spalovat tuky. V noci pak pojídal natvrdo vařená vajíčka, která údajně urychlují metabolismus a přispívají k výstavbě svaloviny.

"Když si teď sundám tričko, všechny holky se otočí a šeptají si: Koukejte na jeho břišní svaly. A já si jen spokojeně řeknu: Jo!" nelituje dnes Kellan tvrdé dřiny v posilovně.

A nelituje určitě také proto, že jeho svaly učarovaly Calvinu Kleinu, jenž si ho najal pro reklamu na spodní prádlo a zaplatil mi za to tučný honorář.

Zásadou hezké postavy je podle Lutze ale pomalá konzumace potravin a malé porce v krátkých časových intervalech. "I když si teď dopřeju pizzu, jím jen kousek a to příborem," dodal herec.

WOW!!!!!!VRRRR :-D

30. června 2010 v 13:08 | zzirafka
LOS ANGELES Herec Robert Pattinson je příbuzný s knížetem Vladem III. Tepešem alias Drákulou. Hollywoodskou hvězdu pojí s vládcem valašského knížectví z patnáctého století příbuzenská krev přes britskou královskou rodinu. Tak jako je Robert upírem pouze filmovým, byl ale kníže Drákula upírem pouze v románu Brama Stokera.
Čtyřiadvacetiletý Robert je vzdáleným bratrancem princů Williama a Harryho, zatímco kníže Vlad III. zvaný Drákula je jejich vzdáleným strýcem.

"Vypátrat příbuznost Pattinsonovy rodiny s Vladem bylo složité, ale ty kousky informací, které jsme odhalili, vytvářejí skvělé vodítko k hororu Stmívání. Bez jakékoli magie a mýtů jsme objevili v Pattinsonově životě královské příbuzné a upíry, jeho příběh je teď tak nadpřirozený jako jeho postava ve filmu," uvedla genealožka Anastasia Tyler.

Autorka knižního hororu Stmívání (Twilight) Stephenie Meyer je rovněž příbuzná jak s britskou královskou rodinou, tak s Vladem III. Drákulou.


hm...hezký :-D

29. června 2010 v 15:30 | zzirafka

Lady GaGa má vlastní nafukovací pannu

LOS ANGELES Další slavnou ženou, která si vysloužila nafukovací pannu, je zpěvačka Lady GaGa. S propagátorkou sexu, která o něm mluví jako o své největší tvůrčí inspiraci, si budou moci užít pánové, kterým nevadí soulož do latexu. Oželet také musejí, že na obalu erotické pomůcky je jen, byť poměrně zdařilá, dvojnice popové hvězdy a že i název produktu se jmenuje trochu jinak - Lady Gag Gag.
Ovšem Lady GaGa se svým úspěchem, bráno právě podle nafukovacích panen, může řadit po boku Beyoncé Knowlesové, Jessiky Simpson či Lindsay Lohan.

Produkt na trh uvádí společnost PiperDream Products. A využívá pro reklamní slogan třeba zpěvaččina hitu Poker Face. Anglicky pak motto zní: "She Love It When You Poke-Her Face!" (Miluje, když jí ho vrazíš do tváře!)

Všechno nej Nicole!!

29. června 2010 v 15:28 | zzirafka
Nicole Scherzinger má dneska 32let!!!
se skupinou The Pussycat dolls
uprostřed
a se svým přítelem Lewisem Hamiltonem
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/05/27/article-1022122-0161777900000578-667_468x707.jpg

LUXUS!!!!

29. června 2010 v 15:23 | zzirafka

Shakira představila nový parfém

LOS ANGELES Další celebritou, která na sklonku letošního jara a počátku léta uvádí na trh nový parfém je zpěvačka Shakira. Kolumbijská kráska představila novou směs esencí, která nese velmi symbolický název "S by Shakira". "Procesu tvorby a výběru jednotlivých esencí jsem se aktivně sama účastnila," tvrdí autorka hitu Waka Waka, s nímž zahajovala letošní Mistrovství světa ve fotbale.
"Tak jako píseň, i vůně je tvořena různými notami, jednotkami, které dohromady tvoří harmonii. Tento parfém obsahuje vzrušující směs pryskyřic, benzoovou (stykačovou), ambru a špetku vanilky, které doplňují svěží dřevo a jasmín," popsala parfém Shakira.

Vůni prý věnovala všem ženám z celého světa, které jsou tak jako ona plné energie a radosti.

"Ten parfém jsme vytvořili pro ženy z celého světa, pro které jsou životní inspirací jejich sny, které cítí pozitivní energii, lásku a vnitřní krásu," uvedla Shakira.


další photos z preméry Zatmění!!!!!

28. června 2010 v 16:27 | zzirafka
Rob:
http://www.celebrity-mania.com/images/famephoto/img/FP_5265492_RIJ_ECLIPSE_SET1_062410.jpg
Dakota: Sluší jí to!!!
http://media.sawfnews.com/images/Hollywood/Dakota_Fanning_Eclipse_Premiere.jpg
musim říct že zepředu vypadají líp!!!!:
http://www.timesunion.com/Shared/Graphics/NewsDB/Premiere_The_Twilight_Saga_.56_TN.jpg
happy pár:
http://media.bradenton.com/smedia/2010/06/25/14/73-APTOPIX_Premiere_The_Twilight_Saga__Eclipse_LA.sff.embedded.prod_affiliate.69.jpg
nakonec NICE fotka hlavního tria:
http://img.perezhilton.com/wp-content/uploads/2010/06/ew000d9dcc__oPt.jpg

Premiéra ZAtmění v LA!!!!

27. června 2010 v 15:03 | zzirafka
Je to tuuu!!!
hlavní trio příběhu:
http://assets.nydailynews.com/img/2010/06/26/alg_premiere_eclipse.jpg
Robert s fanynkami:
http://image3.examiner.com/images/blog/replicate/EXID4908/images/EP1.jpg
Hapyy pár:
http://img.metro.co.uk/i/pix/2010/06/25/article-1277453148383-0A312094000005DC-145228_636x607.jpg
Alice a její utajovaný oblek:
http://www.cfnews13.com/images/apimages/Premiere_The_Twilight_Saga__Eclipse_LA.sff-eadb2df5-c1ca-4745-b893-f0c18b92ffb6.jpg
Kristen:
http://media.sawfnews.com/images/Hollywood/Kristen_Stewart_Eclipse_Premiere.jpg
Počkejme si na premiéru v Londýně a dalších městech!!!!!!

Teror na place.. :-)

27. června 2010 v 14:58 | zzirafka
STARS: Rupert Grint dostal facku! - foto
Ron Weasley z Harryho Pottera neunikl pořádné facce od své herecké kolegyně Emily Blunt...
Rupert (21) a Emily (27) se společně objeví ve snímku Wild Target, který má přijít do kin letos na podzim a oba i celý štáb se shodují na tom, že nejtěžší bylo natočit "fackovací scénu".

Rose (Emily) se totálně vytočí a chce Tonymu (Rupert) ubalit pořádnou facku. Em ale něco takového točila vůbec poprvé, a tak se na tom filmování zaseklo na několik dní!

"Nejdřív mě Emily fackovala jen jako a vůbec se mé tváře nedotýkala," prozradil Rupert s tím, že na kameře to pak vůbec nevypadalo věrohodně! "Souhlasil jsem tedy s tím, že mi dá opravdickou facku!"

"Emily je moc krásná a vtipná, ale do fackování se jí vůbec nechtělo! Musel jsem říct: ´Neboj se, pořádně mi ji ubal!´ Pak to teprve udělala," vysvětlil Rupert a přiznal, že měl trochu strach.

"Nakonec to vůbec nebolelo. Bylo to vlastně jen takové rychlé pohlazení. Em je tak sladká!"

Rupert je teď single a otevřeně prohlásil, že hledá vhodnou slečnu na chození: "Nevím přesně, jak by měla vypadat. Je mi jedno, jestli bude malá, vysoká, tlustá nebo hubená, ale mám rád nepředvídatelné holky. Takové jiné, prostě žádné tuctovky!"

Sry Emm.. Robert patří Kristen!!!

27. června 2010 v 14:58 | zzirafka
STARS: Emma Roberts & Robert Pattinson - Flirt v přímém přenosu! - foto
Neteř slavné Julie Roberts a Twilight star se poprvé potkali v úterní The Tonight Show, kterou moderuje Jay Leno a vypadalo to, že Emmě se Rob vážně líbí...
Když moderátor zjistil, že Emma je fanouškem Twilight ságy, neodpustil si, položit jí otázku, jestli patří do tábora obdivovatelek Edwarda Cullena nebo do teamu Jacoba Blacka.

"Myslím, že musím říct, že patřím do Jacobova teamu," prohlásila herečka. S pohledem upřeným na Roba pak rychle pronesla omluvu: "Promiň, tvoje vlasy jsou vážně úžasné, stejně jako ty!"

Co na to Robert? "Myslím, že nemáš vkus," zavtipkoval a Emma mu na to odpověděla, že si o tom promluví později.

Co si řekli v zákulisí, jsme se nedozvěděli, herečka však ještě ten večer na svůj Twitter napsala: "Rob Pattinson je tak nádherný! Vypadá, jako by byl vystřižený z černobílého filmu. Je vážně úžasný!" Vypadá to, že Kristen má sokyni! Snad to Robert ustojí...

Od Gabriely pryč!!!

27. června 2010 v 14:57 | zzirafka
STARS: Vanessa Hudgens má novou roli! - foto
Vanessa (21) se proslavila jako Gabriella Montez v Muzikálu ze střední, teď se ale chystá své fanoušky pořádně šokovat! Zahraje si v divadle, a to roli HIV pozitivní tanečnice Mimi v rockové opeře Rent!
Rosario Dawson (31), kterou znáš třeba ze snímku Sin City, si zahrála Mimi ve filmové verzi muzikálu z roku 2005, který měl v ČR název Bohémové. Rivalita kvůli roli, ale mezi herečkami nepanuje!

Vanessa dokonce Rosario nedávno navštívila, aby se o postavě Mimi dozvěděla co nejvíc. "Jsem si jistá, že Van odvede skvělou práci. Je talentovaná a profesionální," prohlásila po schůzce herečka.

"Má kuráž a je vtipná, tak jsem jí doporučila, aby tyto dvě vlastnosti do role Mimi promítla, že to k jejímu charakteru perfektně sedí," prozradila Rosario s tím, že Vanessu moc obdivuje.

A co na to Vanessa? Ta teď pilně zkouší, protože hra se objeví v divadle Hollywood Bowl už v srpnu a svým fanouškům vzkazuje: "Wau! Rocková opera. Je to výzva, pro mě něco úplně nového! Zkoušení si vážně užívám a nemůžu se dočkat představení. Určitě to bude bomba. Přijďte!"

TO zvládneš!!!

27. června 2010 v 14:56 | zzirafka
Zatímco fanoušci si lámou hlavy nad dalším osudem Belly Swan ve třetím díle ságy Twilight, filmová Alice Cullen má jedinou starost - neví, co si vezme na sebe na hollywoodskou premiéru Eclipse...
Premiéru v Hollywoodu bude mít Zatmění již tento týden, potom bude následovat několik dalších po celém světě. A právě to, dělá Ashley (23) velké starosti: "Vůbec nevím, v čem mám jít. Určitě ale chci, aby to bylo něco vtipného!"

Kdykoliv se herečka objeví na veřejnosti, vypadá úchvatně a její dlouholetý stylista slibuje, že ani tentokrát své příznivce nezklame, i když přiznává: "Letos jsme se s Ash domluvili, že vybereme něco odvážnějšího!"

A to se i stalo! "S mým stylistou jsme nakoupili třicet modelů, které jsou vážně jedinečné. Teď k nim ještě musíme doladit doplňky a boty," prozradila Ashley.

"Jsem nadšená z toho, kolik premiér s Eclipse objedeme. V čem půjdu na tu hollywoodskou ještě přesně nevím, jsem si ale jistá, že v Británii si na sebe vezmu outfit od anglického návrháře," přiznala Ashley. Kdo její premiérové šaty navrhl a jak vypadají, si ale nechala pro sebe. "Uvidíte! Bude to překvapení!"
FASHION & BEAUTY: Ashley Greene nemá šaty na premiéru Eclipse! - foto

Tady pomůže psychouš ne??

27. června 2010 v 14:54 | zzirafka
STARS: Justin Bieber - Nervy na dranc! - foto
Příšerně vystrašený! Tak se cítil kanadský zpěvák před prvním koncertem svého turné My World. Nechtěl totiž zklamat své fanoušky!
Justin Bieber (16) odstartoval tour ve středu večer koncertem v Hartfordu. Je to jeho vůbec první koncertní "šňůra" a fanoušci se jí nemohli dočkat, takže extrémní nervozita byla na místě.

"Byl jsem v šíleném stresu. Celý den před koncertem jsem nemohl nic dělat. Nemohl jsem se ani najíst, ani psát na twitter," přiznal zpěvák, který na oblíbeném webu obvykle popisuje každý svůj krok.

A večer přišel strach ještě mnohem větší! "Omlouvám se, že jsem byl celý den pryč," napsal Justin na twitter jen pár minut před vystoupením a pokračoval: "Vůbec první tour. Jsem nervózní. Nechci vás zklamat přátelé!"

Naštěstí pro Justina dopadla jeho show naprosto skvěle. Zpíval perfektně a fanynky šílely jako vždycky. "Díky všem fanouškům za podporu. Byla to nejlepší noc mého života," tweetoval po koncertě!

"Přiznávám, že před akcí jsem byl totálně na nervy. Nechtěl jsem nikoho vidět a nejradši bych vzal nohy na ramena, ale jakmile jsem vstoupil na pódium, fanoušci mě nakopli a věděl jsem, že to bude perfektní," svěřil se na závěr Justin. My jsme věděli, že to zvládne! :o)

New styl Miley Cyrus

27. června 2010 v 14:54 | zzirafka
FASHION & BEAUTY: Miley Cyrus se zbláznila do kůže! - foto
Ještě nedávno si Miley Cyrus (17) nasazovala blonďatou paruku, aby se z ní den co den stávala Hanna Montana. Se seriálem je ale konec a Smiley přiznává, že propadla kouzlu koženého oblečení.
O pořádný rozruch se Miley postarala na MuchMusic Video Awards, kde vystoupila se songem Party In The USA v černé podprsence a kožených kraťáskách. "Miley se zbláznila do kůže," tvrdí její stylistka Simone Harouche s tím, že Smiley teď volí hlavně značku Robins Jeans.

"Kožená bunda Robins Jeans je prostě cool. Padne tak skvěle, že se bez ní neobejde žádná holka,"směje se Miley: "Je to perfektní příklad rock´n´rollového oblečení."

"Jsem šťastná, že mi nahrávací společnost nechává v oblékání volnost a můžu se inspirovat u svých rockových idolů, jako je třeba Joan Jett," svěřila se ještě seriálová Hannah Montana.

"Mileyin styl výborně vystihuje, kam se posunula její osobnost a jaká muzika ji ovlivňuje. Miley prostě nikdo nezkrotí," dodala Simon na závěr.

Lituju Katie Holmes!!

27. června 2010 v 14:53 | zzirafka

Tom Cruise: Nedokážu věřit ženám

LOS ANGELES Věří Tom Cruise své manželce Katie Holmes? Zřejmě ne. V rozhovoru nad svým posledním filmem Zatím spolu, zatím živí totiž přiznal, že má problém ženám uvěřit. A pochybuje o nich i po delší době. Tím se výrazně liší od své postavy, kterou ve zmiňovaném filmu po boku Cameron Diaz hrál.

"Jako jindy, když kluk potká holku nebo holka potká kluka, je to vždycky stejná otázka. Můžu mu či jí věřit? Jsou tím, kým si myslím, že jsou, ve srovnání s tím, co je kolem nich? Kým jsou opravdu? Myslím, že tě znám a můžu ti věřit, ale nejsem si tím jistý. To je to dilema, které řeším, když někoho potkám a zamiluju se," přiznal Cruise.

Tom v akční komedii Zatím spolu, zatím živí představuje tajemného cizince se schopnostmi super špióna, jemuž na lep skočí venkovanka Cameron Diaz během rande naslepo.

Cruise je potřetí ženatý. S Katie Holmes žije v manželství od roku 2006. Před ní mu choť dělaly Mimi Rogers a Nicole Kidman.

Komu se chce zvracet????????? NEČTI

27. června 2010 v 14:52 | zzirafka

Salma Hayek: Zbožňuju smažené kobylky!

LOS ANGELES Našinci může apetit Salmy Hayek zvednout žaludek, je zapotřebí si ale uvědomit, že jedna z nejkrásnějších a nejsmyslnějších žen v Hollywoodu pochází z Mexika, kde jsou hmyz a jiní bezobratlí živočichové na jídelníčku běžně. A tak zatímco jiní při stridulaci lučních koníků vzpomínají na léto, Salmě začínají téct sliny.

"Podívejte, doslova se mi sbíhají sliny. Jsou výborní," přiznala třiačtyřicetiletá maminka v talk show s Davidem Lettermanem.

A z kobylek, švábů či housenek umí Salma připravit výtečné pochoutky. Z rodiny si s sebou nese životem řadu "vynikajících" receptů.

"Taky ti malí smažení mravenci jsou výteční, když si je dáte s trochou guacamole (dip z avokáda). A taky červi, pro ty mám řadu různých receptů. Malí luční koníci mají takovou kouřovou příchuť. Oni je tak totiž připravují a je to moc dobré," dodala Salma.

Ale sama si je moc často nedopřává, protože je to vzácná pochoutka. "Není jednoduché najít malé kobylky. Jsou totiž delikatesou," tvrdí Hayek, manželka francouzského podnikatele s módou Francoise Henriho Pinaulta.


Happy bithday TObey!!

27. června 2010 v 14:51 | zzirafka
Náš Spider-man dnes slaví 35 let!!

Já chci bejt taky kolegaaaaa :-D

24. června 2010 v 20:19 | zzirafka

Johnny Depp koupil kolegům televizory. Kvůli Mistrovství světa ve fotbale

LONDÝN Herec Johnny Depp je milovníkem fotbalu a sám chápe, jak musejí jemu podobní trpět v posledních dnech bez televizoru. Proto vybavil natáčecí štáb nejnovějšího pokračování Pirátů z Karibiku právě obrazovkami. Všichni fotbaloví fandové tak s ním mohou sledovat světový pohár a nepřijdou o klíčové momenty z utkání.
"Televizory jsou úplně po celém štábu a dělají se pravidelné přestávky pro zásadní zápasy světového poháru. Johnny miluje fotbal a ví, že když je v týmu tolik Britů, nemůže jim udělat to, že by přišli o klíčové akce," uvedl zdroj z natáčení.

Johnny musí mít při natáčení pohodu a nerad si cokoli upírá, prý mu komfort umožňuje dosáhnout maximálních výkonů před kamerou. Při natáčení filmu Turista s Angelinou Jolie musel mít v karavanu stovky vonných svíček.

"Každý den za ně utratil sto dolarů a musely hořet nepřetržitě," přiznal zdroj ze štábu filmu Turista, který Johnny natáčel v Benátkách a Paříži.


budoucí pár????

24. června 2010 v 20:18 | zzirafka
Orlando Bloom:
http://styletraxx.com/orlando_bloom.jpg
A
Miranda Kerr:
http://www.australia-bodybuilding.com/miranda-kerr-blue-bikini.jpg
HM.........................:-D

Jůůůůůůůůůůů!!!!!! Blahopřejuuuu! :-D

24. června 2010 v 20:17 | zzirafka

Orlando Bloom požádal o ruku Mirandu Kerrovou

LOS ANGELES Herec Orlando Bloom po letech spekulací konečně udělal radost bulváru i fanouškům a skutečně se zasnoubil se svou přítelkyní Mirandou Kerrovou. Žádost o ruku potvrdil jeho mluvčí, podle něhož se hvězda Pirátů z Karibiku odhodlala vykročit směrem ke svatbě po třech letech randění.

Modelku spodního prádla Victoria´s Secret požádal Orlando oficiálně po roce a půl od prvních spekulací. Poprvé se o jejich zásnubách totiž začalo psát v listopadu 2008, kdy se Miranda ukázala s Orlandem v Austrálii a měla přitom na prsteníčku obří diamant. Jenže Bloom i ona zásnuby popřeli. To samé udělali ještě před rokem a opět před půl rokem, kdy trávili společně svátek Díkůvzdání v Maroku.

"Mohu potvrdit, že Orlando a Miranda se skutečně zasnoubili. Detaily týkající se svatby ale zveřejňovat nebudeme," uvedl Bloomův mluvčí.