Červenec 2010

Jennifer Love Hewitt se vyspala s 26 muži během 2 dní

26. července 2010 v 6:46 | zzirafka
LONDÝN Herečka Jennifer Love Hewitt měla šestadvacet mužů během dvou hodin. Spala s nimi před filmovou kamerou při natáčení nového filmu Seznam klientů (Client List), v němž hraje prostitutku. Intimní chvíle s tolika muži prý byly úchvatné, přestože byly jen jako.
"Všech šestadvacet sexuálních scén s různými muži jsme natočili během dvou dnů a já jsem musela během té doby šestadvacetkrát změnit spodní prádlo a mít šestadvacet mužů. Při natáčení tohoto filmu jsem tak byla skutečně prodejná holka. Byla jsem v pokoji s jedním mužem, pak jiným a zase jiným a pokaždé si měnila spodní prádlo. Hroutila jsem se během té doby mockrát a také štábu to dalo zabrat, bylo to šílené," tvrdí Jennifer.

V soukromí přitom může klidně milence střídat, protože je zrovna nezadaná. Rozešla se s přítelem Jamiem Kennedym a už si ani neláme hlavu, jak to udělá s dětmi. Inspirací jsou jí Sandra Bullock a Sheryl Crow.

"Mně se adopce líbí, jsem rozhodně pro! Mám pocit, že jsem člověk, jemuž je lépe v páru. Ale učím se teď toho o sobě hodně," dodala Jennifer.

Cameron Diaz si koupila nový dům za 198 milionů

26. července 2010 v 6:45 | zzirafka
LOS ANGELES Herečka Cameron Diaz se rozhodla investovat honoráře do nemovitostí. Proto si pořídila v Los Angeles nový dům za deset milionů, v přepočtu tedy za zhruba 198 milionů korun. Hvězda namlouvající v originálním znění Fionu ze Shreka tak povýšila, dosud bydlela ve městě v domku za "pouhých" sedmadvacet milionů korun.
Cameron se zalíbila luxusní rezidence v Beverly Hills, kde dříve bydlela herečka Candice Bergen.

Nákladná nemovitost má vlastní plavecký bazén s vířivkou, obří zahradu a tenisový kurt. Na pozemku je také dům pro hosty se třemi ložnicemi.

Diaz se koupí stala sousedkou Nicole Kidman a Keitha Urbana, Jessiky Simpson či novomanželů Penélope Cruz a Javiera Bardema.

Angelina Jolie: Nejsem zcela duševně zdravá

26. července 2010 v 6:44 | zzirafka
LOS ANGELES Herečka Angelina Jolie přiznala, že to nemá v hlavě úplně v pořádku. Pětatřicetiletá partnerka Brada Pitta dobře ví, že její duše skrývá i velmi temnou stránku, kterou nedokáže občas zkrotit. A to i přesto, že má zodpovědnost za šest malých dětí, které s Bradem vychovává.

"Určitě mám v sobě jakési já, které není zcela… řekněme při smyslech. Nebo ne úplně vždycky. Všichni ale máme v sobě temnou stránku," přiznala Angelina.

Do normy hollywoodskou krásku dostává její partner Brad Pitt. Ten z ní prý také učinil lepšího člověka.

"Naučila jsem se toho od něj opravdu moc, tak jak tomu bývá, když žijete s někým jiným. Oba se vzájemně zdokonalujete. Oba se učíte o tom nejlepším z toho druhého a objevujete věci, v nichž selháváte, nebo kde potřebujete zlepšit. Když je to skvělé partnerství, pak máte s protějškem trpělivost," dodala Angelina.

Orlando Bloom se tajně oženil!

25. července 2010 v 12:35 | zzirafka |  Piráti z Karibiku
Všechny fanynky filmového Legolase z Pána prstenů mají důvod k pláči! Jeho představitel, hollywoodský herec Orlando Bloom (33) se totiž oženil a to s australskou supermodelkou Mirandou Kerr (27). Pár si řekl své "ano" jen měsíc poté, co oznámil zasnoubení.

Mirandu Kerr, kterou k modelingové slávě vyneslo propagování prádla Victoria's Secret, a Orlando Bloom spolu začali chodit v roce 2007. Od té doby průběžně popírali zprávy o tom, že už jsou svoji, anebo že je svatba na spadnutí.
Teď už je ale všechno jisté. Svatbu potvrdil australský luxusní obchod David Jones, pro který Kerr pracuje jako "módní vyslankyně". V prohlášení oznámil, že Kerr se nezúčastní nadcházejícího předvádění kolekce jaro/léto na příští rok, protože je na svatební cestě.
"S ohledem na to, že se Miranda a Orlando před časem vzali a jsou na svatební cestě, nebude s námi Miranda při uvedení nové kolekce," oznámila mluvčí obchodu, která neupřesnila, kde a kdy se svatba konala.
Kerr letos časopis Forbes umístil na devátou příčku v žebříčku deseti nejlépe vydělávajících modelek světa. Za posledních 12 měsíců vydělala odhadem čtyři miliony dolarů.
http://www.planetepeople.com/images/stories/news/2010-a/Orlando_Bloom_Miranda_Kerr_mariage_maris.jpg
http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2009/02/orlando-bloom-miranda-kerr-balcony-pda.jpg
Miranda Kerr and Orlando Bloom Miranda Kerr and Orlando Bloom look very smitten with each other as they walk arm in arm to board a plane from Sydney to Melbourne. The lovers are traveling interstate to help raise money for the victims of the South Australian bush fires. The couple looked truly in love and with building speculation that their relationship is headed towards the next level. A marriage proposal from Orlando on Valantines day could definatley not be out of the question.

nej herečky

25. července 2010 v 12:26 | zzirafka
PRVNÍ AŽ DRUHÉ MÍSTO PATŘÍ DVOUM HEREČKÁM - MERYL STREEP a KRISTEN STEWARTTŘETÍ MÍSTO OBSADILA EMMA WATSONČTVRTÉ MÍSTO OBSADILA JENNIFER ANISTONPÁTÉ AŽ SEDMÉ MÍSTO PATŘÍ HEREČKÁM - ANGELINA JOLIE, HILARY DUFF a MILEY CYRUSOSMÉ MÍSTO OBSADILA KEIRA KNIGHTLEYDEVÁTÉ MÍSTO OBSADILA ASHLEY GREENEA DESÁTÉ MÍSTO KATE WINSLET

Alice a Rosalie v Twilight

25. července 2010 v 12:15 | zzirafka

Alice-styl

25. července 2010 v 12:14 | zzirafka
http://3.bp.blogspot.com/_OnTbBRoKYms/Sw2kW7S0IJI/AAAAAAAAA8E/WzfwsagQboQ/s1600/New-Alice-stills-alice-cullen-8979616-1051-1400.jpghttp://3.bp.blogspot.com/_OnTbBRoKYms/Sw2kLn9ZGoI/AAAAAAAAA7s/rCrnzhPMw8Q/s1600/alice-cullen-fashion-style-new-moon-twilight2.jpg

Lindsay Lohan nastoupila do vězení

25. července 2010 v 9:50 | zzirafka
LOS ANGELES Herečka Lindsay Lohan sedí za mřížemi. Do vězení v Lynwoodu nastoupila 20. července ráno kalifornského času. Začala tak plnit svůj devadesátidenní trest, pokud se bude chovat vzorně, mohla by si odsedět méně než polovinu z tohoto vyměřeného času. Do vězení jde kvůli porušení podmínky z roku 2007, kdy řídila pod vlivem návykových látek.
K soudu Lindsay doprovodila její právnička Shawn Chapman Holley, soudkyně Marsha Revel pak nařídila vypnutí kamer a soudní ochranka odvedla herečku v poutech k autu, které ji deportovalo do věznice v Lynwoodu.

"Nevím přesně, jak dlouho ji ve vězení budou držet… Já můžu jen nařídit uvěznění," prohlásila soudkyně Revel v krátkém slyšení s tím, že věznice je přecpaná a herečka možná bude sedět jen tři týdny.


Zac Efron: Do třiceti si chci užívat

25. července 2010 v 9:49 | zzirafka
LOS ANGELES Herec Zac Efron randí s přítelkyní Vanessou Hudgens už pět let, ale na svatbu nemá přesto ani pomyšlení. Ženit se nebude ještě minimálně osm roků, tvrdí totiž, že k oltáři ho dostanou nejdříve ve třiceti. Do té doby si chce užívat svobodného života.

"Ne, neplánuju svatbu ještě nějaký čas. Myslím, že jsem vždycky říkal, že se nebudu ženit do třiceti, a to minimálně. Budu čekat. V tuto chvíli bych nechtěl být v takové formě závazku a cítit ten tlak, až k tomu jednou dojde, jak z toho člověk unikne? Bude to ještě větší stres. Nejsem si tím jistý, tak se na to snažím nemyslet," prozradil dvaadvacetiletý herec.

Svou partnerku Vanessu potkal při natáčení filmu Muzikál ze střední. Oba se do sebe na první pohled zamilovali, své hlavní role pak ještě několikrát zopakovali a lásku před kamerou už nemuseli hrát.

David Beckham: Máma mi další tetování nedovolí

25. července 2010 v 9:49 | zzirafka
LONDÝN David Beckham se nikdy netajil tím, že je poslušný maminčin synáček. A potvrzuje to dnes znova, kdy ve svých pětatřiceti prozradil, že si nemůže nechat udělat další tetování právě proto, že mu to máma zatrhla. Její odpor vůči inkoustu v kůži navíc podporuje i manželka Victorie.

"Mně se tetování moc líbí. Každé na mém těle má svůj význam. Možná bych si nechal udělat další, ale to by mě pak zabila máma," přiznal slavný fotbalista.

Jeho matka Sandra navíc hledá oporu v boji proti tetování u synovy manželky Victorie.

"Omezil jsem se pouze na ruce a záda. Moje žena mi zakázala, abych si nechal tetovat hrudník," dodal Beckham.

Na zádech a trupu má jména synů Brooklyna, Romea a Cruze, Anděla Strážného, mezi lopatkami a směrem ke krku má okřídlený kříž, na pravém boku pod žebry Ježíše na cestě k ukřižování, na levém boku na žebrech čínský nápis. Na obou rukách má pak spoustu grafických obrázků s anděly a dalšími symboly, mezi nimi je v hindštině jméno jeho manželky Victorie. Na levém předloktí má navíc její podobiznu stylizovanou v póze á la Brigitte Bardot s nápisem: "Navždy po Tvém boku. Rozdělí nás až smrt."


bella cullen

23. července 2010 v 15:22 | zzirafka
Vampire_bella_cullen.png bella cullen picture by panicgirl_90http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFmhGS1F0d0R0M1JHOUpsY1gwUFJIamcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpghttp://3.bp.blogspot.com/_6KwuNeLku5g/Slyd7jlCcfI/AAAAAAAAABg/E22Wr-0zy7U/s400/Bella_Cullen_Breaking_Dawn_by_BellaX3Edward.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3371/3599751572_c0ef7b3ee4.jpg

Ozzy Osbourne přišel o panictví v patnácti

23. července 2010 v 13:52 | zzirafka
LOS ANGELES Rocker Ozzy Osbourne souloží už přes šestačtyřicet let. O panictví přišel ve svých patnácti, ale po sexu toužil už dlouho předtím. Byl tak nadržený, že se první soulože prý nemohl dočkat. Konečně v patnácti se mu sen splnil, později se ve svém sexuálním divočení skutečně rozjel. Jeho postelí jako slavnému hudebníkovi prošly stovky žen.

"Bylo mi patnáct, když jsem přišel o panictví a byl jsem tak nadržený, že jsem měl pocit, že mi snad explodují kalhoty," přiznal rocker.

Vůbec přitom nechápe, jak někdo může čekat na první soulož až po svatbě. Podle něj musí být spousta z těchto "nešťastníků" velmi zklamaná či nemile překvapená. Jemu prý vydrželo manželství se Sharon osmadvacet let jen proto, že si vyhovují v posteli i mimo ni.

"Jedním z problémů zdrženlivosti je to, že když se nakonec člověk ožení či vdá, co bude dělat potom, když zjistí, že se mu sex s dotyčným vůbec nelíbí? Ale zároveň si člověk nechce nikoho brát jen kvůli chtíči, protože nakonec častěji s dotyčným myje nádobí, než že by to divoce rozpaloval pod peřinou," dodal Osbourne.

Britney Spears si koupila v Londýně byt za 600 milionů

23. července 2010 v 13:52 | zzirafka
LONDÝN Zpěvačka Britney Spears neslaví poslední měsíce zrovna valné kariérní úspěchy, ale přestože o ní v hudebním světě není slyšet, peněz má pořád dost. A rozhodla se je uložit do nemovitostí a investovala do koupi nového domu v Londýně. Vybrala si čtvrť Knightsbridge, kde si v bytovém komplexu One Hyde Park pořídila byt v přepočtu za 600 milionů korun.

"Britney utratila za ten byt obrovský balík svého jmění, takže majitelé stavby byli naprosto v šoku, když měla bizarní požadavek, chtěla, aby jí byt vymalovali narůžovo. Je to sotva zrovna klasický styl, ale oni jí vyhoví a vše připraví, aby se mohla nastěhovat, až bude v Londýně. Britney vždycky chtěla mít základnu v Londýně, strávila tu spoustu času, takže je jí to město skutečně blízké. A teď plánuje, že svou kariéru po delší pauze opět katapultuje. Teď už má po problémech a těší se na nový začátek," prozradila zpěvaččina kamarádka.

Rezidence One Hyde Park je, jak napovídá název, nedaleko Hyde Parku, blízko je to tak i do obchodního domu Harrods.


Harry dnes slaví 21 let!!!

23. července 2010 v 13:51 | zzirafka


Selena Gomez-18 let!!

22. července 2010 v 13:25 | zzirafka
Sel za těch 18 let předvedla hodně změn image a já jí přeju HAPPY BIRTHDAY!!! :-D
http://img.karaoketexty.cz/img/artists/13343/selena-gomez-71262.jpghttp://www.celebrity-gossip.net/images/thumbnails/selena-gomez-vh1-7118-4.jpghttp://www.sugarslam.com/wp-content/uploads/2008/09/selena-gomez-view.jpghttp://www.pollsb.com/photos/o/55660-feel_nick_jonas_selena_gomez_dating_rumors.jpg

HP-fotešky

20. července 2010 v 14:27 | zzirafka

http://www.gorilla.cz/photobank/22768.jpg
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
http://img440.imageshack.us/img440/512/deathlyhallowsteasercopji2.jpg
http://www.wildaboutmovies.com/images_7/HarryPotterAndDeathlyHallows1_000.jpg

Renesmee....nebude???

20. července 2010 v 14:22 | zzirafka
Všechny fotešky co nejdete na netu sou superový fotomontáže a eště se vůbec newí kdo ji bude hrát!!!!

!!!!!!!!!!!WHAT???

20. července 2010 v 14:21 | zzirafka
Stejně jako Harry Potter i Twilight Saga bude rozdělena na dva díly!!!! A první díl bude ve stejný den??? Tak např. já nw na co pujdu dřív páč mám ráda Harryho i Edwarda???!!!!


Harry Potter 7  I.
18. listopadu 2010
Harry Potter 7 II.
14. července 2011
Breaking Dawn I.
18.listopadu.2011
Breaking Dawn II.
???