Říjen 2010

Hot or Not 5

31. října 2010 v 18:39 | zzirafka-majitelka |  Hot or Not
http://lh5.ggpht.com/_oqs5j5nVCIA/SbmseQvW7jI/AAAAAAAAHwE/b0MA025ZgpA/emma%20watson%20sexy.JPG

Emma Watson-hair

31. října 2010 v 18:38 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter
http://allieiswired.com/wp-content/uploads/2010/08/emma-watson-very-short-hair.jpg
Emma Watson in 'Fashion Fringe' Fashion Show
2010 New Long Hair Styles For women -Emma Watson Haircuts

2010 New Long Hair Styles For women -Emma Watson Haircuts2010 New Long Hair Styles For women -Emma Watson HaircutsCéline Dion má dvojčata. Čekala ale trojčata

31. října 2010 v 18:29 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
NEW YORK Zpěvačka Céline Dion se raduje z narození synů, které porodila císařským řezem minulý víkend. Kanadská rodačka už jim vybrala i jména, teď ale prozradila, že původně měla vymýšlet jména tři. Když jí totiž uměle oplodnili, měla v děloze tři embrya. Jedno ale pak samovolně potratila.
Otěhotnět metodou in vitro se pokoušela šestkrát, než byli lékaři konečně úspěšní. Otěhotněla hned trojnásobně, ale později potratila.

"Ten jeden se raději rozhodl odejít, aby poskytl prostor svým bratrům k růstu," svěřila Dion před porodem francouzským novinářům.

Céline má teď tři potomky, devítiletého Reného Charlese a týdenní dvojčata Eddyho a Nelsona. Všechny děti má s manželem Reném Angelilem.

Charlieho Sheena našli nahého s kokainem na tváři na záchodě restaurace

31. října 2010 v 18:27 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
NEW YORK Charlie Sheen byl tento týden hospitalizován v nemocnici. Z hotelu ho odvezla rychlá záchranná služba a hercovo podivné chování a intoxikaci vysvětlil mluvčí alergií na léky. Ovšem řada svědků z manhattanské restaurace Daniel vysvětlila záchvat jinak. Sheena totiž našli na záchodě tohoto podniku. Byl nahý a tvář měl celou od kokainu.

Problémy s drogami měl Sheen už v minulosti. A hvězda filmu Dva a půl chlapa jim propadla znova.

"Když číšník otevřel dveře, stál tam Charlie celý nahý a na obličeji měl kokain. Měl bludy a byl naprosto ztracený. Byl úplně mimo. Číšník mu pomohl obléct se. Pak ho odvedl zadem a nechal odvézt do hotelového pokoje," popsal svědek z podniku.

Ve francouzské restauraci byl Sheen na večírku, spolu s ním tam byla i pornoherečka Capri Anderson, jíž pak našli nahou v jeho pokoji hotelu Plaza. Do hotelu v úterý nad ránem přijela policie, když herec začal šílet a zničil zařízení pokoje. Byl odvezen do nemocnice.

Juno-zajímavosti

31. října 2010 v 18:25 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Hamburgerový telefon ve skutečnosti patří scénáristce Diablo Cody.

Ellen Page sama navrhla, že by její postava mohla být fanynkou muziky Kimya Dawson a The Moldy Peaches.

Při hledání potenciálních adoptivních rodičů pro své dítě, řekne Juno, že hledá například někoho jako grafický designéra. Ve skutečnosti jsou otec Ellen a bývalý manžel scénáristky grafičtí designéři.

Těsně předtím, než Juno navštíví Marka, on sedí u počítače, na kterém je zobrazen skutečný blog scénáristky Diablo Cody "The Pussy Ranch".

Jedná se o první film společnosti Fox Searchlight Pictures, který vidělal přes 100 milionů dolarů.

Hamburgerový telefon má v pokoji i Bleeker.

Horký kandidát na finále TV soutěže Česko Slovensko má Talent!

30. října 2010 v 10:29 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
PRAHA Křečkovi Muži (KM) je speciální složka taneční skupiny T-BASS tvořena 15ti členy. Dejv, Fidlajs, Hůča, J-Z, Jazz, Koťák, Latinář, Mára, Mendy, Sojer, Proper, Stanik, Tuňák, Větrák a Zoli. KM získali ocenění Taneční skupina roku 2008, Mistři Evropy ve Street Dance Show formacích a 2. místo ve světovém poháru Streetdance Show formacích.

V současné době se připravují na semifinále soutěže Česko Slovensko
má Talent, které proběhne již v neděli 31.října v přímém přenosu na TV
Prima. Charakteristickým znakem této skupiny jsou výrazné kníry
interpretů, humorné zpracování choreografie a rozmanitost tanečních
technik. Pokud zrovna netančí, dají se poznat díky výrazným žlutým tričkům
s telefonními čísly na zádech. Skupina je tvořena pouze muži od 19 do 32
let. Snahou KM je především diváky rozesmát a zaujmout, což se jim
bezpochyby daří. Můžeme se tedy už jenom těšit, s jakou show křečkovi muži
v neděli na semifinálový večer soutěže Česko Slovensko má talent dorazí.

David Beckham nebyl schopen poučit syna o sexu

30. října 2010 v 10:26 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
LOS ANGELES Sexuální výchovu v domácnosti rodiny Beckhamových vzal na sebe otec David. A o souloži, pohlavních orgánech i chorobách si začal povídat s nejstarším synem Brooklynem, jemuž bylo už jedenáct roků. Vše prý začalo poté, co Brooklyn nastoupil do nové školy a začal randit s dívkami. Jenže otevřeně hovořit o sexu se synem David dlouho nedokázal a nakonec utekl z pokoje. Všechno za něj musela vyžehlit manželka Victoria.

"Brooklyn chodí do nové školy. Zjistil, že se o něj začínají zajímat holky a líbí se mu to, tak jsme si promluvili o sexu. Ale Victoria v tom má větší podíl. Já jsem musel dokonce z toho pokoje utéct, protože Brooklyn se na mě díval koutkem oka a smál se mi. Byla to přitom vážná řeč, musel jsem pryč z pokoje. Nedokázal jsem to zvládnout," přiznal Beckham v rozhovoru s rozhlasovým moderátorem Ryanem Seacrestem.

David také přiznal, že poslední slovo v soukromém životě synů má jeho manželka Victoria. Když se ho tak Seacrest zeptal, zda jedenáctiletého Brooklyna pustí na rande, odpověděl: "To je otázka pro Victorii."

PETA nabídla Lohan: Nejez maso, zaplatíme léčení

30. října 2010 v 10:22 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
LOS ANGELES Lindsay Lohan sice unikla vězení, soudkyně ji ale poslala do sanatoria, kde musí zůstat do třetího ledna. Ovšem výdaje za léčení závislosti na drogách si musí uhradit sama. A bude ji to stát padesát tisíc dolarů, v přepočtu na koruny tedy asi 890 tisíc. Organizace PETA chce jejího případu využít pro svou reklamu. Nabídla proto herečce, že by jí zaplatila výdaje za léčebnu. Musí se ale za to stát vegankou.

Nesmí tak jíst nejen maso, ale ani produkty pocházející od zvířat. "Chápeme dobře, že jste se dostala do těžké ekonomické situace, tak vám píšeme s nabídkou, kterou, jak pevně doufáme, zvážíte. PETA vám pomůže zaplatit padesát tisíc dolarů za léčbu, pokud se zbavíte další toxické látky - masa. Jak víte, klíčovou částí každé léčby je projevení dobročinnosti vůči druhým. Jedním takovým způsobem je být milý k zvířatům, k Zemi, k vlastnímu tělu. Nikdy toho nebudete litovat," uvádí se v dopise adresovaném herečce.

Lohan dostala od PETA instruktážní DVD namluvené Paulem McCartneym a také balíček pro začínající vegany

Katy Perry: Manžel mě nepodvede, protože jsem v posteli nejlepší

30. října 2010 v 10:18 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
LONDÝN Zpěvačka Katy Perry zná recept na dokonalé manželství. Je sice za britského komika Russella Branda provdaná teprve pár dní, vzala si ho minulý víkend, ale dva roky s ním randí a více než rok žije, takže dokonale zvládá vytvářet domácí idylu. Klíčem k úspěchu je podle ní postel. Manželovi totiž dává tolik sexu a je v něm tak dobrá, že nemůže mít na jiné ženy ani pomyšlení.
"Jak o tom rapuje Ludacris, na ulici jsem dáma a v posteli zvíře. Nemůžu sama sebe hodnotit, ale kdybyste se zeptali Russella, jsem si jistá, že by mi dal deset bodů z deseti. Nikdy se netajil tím, jaký život žil přede mnou, ale to bylo tehdy a teď je to něco jiného. V minulosti podváděl, ale teď ví, jak dobrý sex se mnou má, a já vím, že by to nikdy neudělal, protože by to všechno ohrozil. Věřím mu na sto procent," chvástala se šestadvacetiletá Američanka.

Katy a Russell se vzali v indickém resortu Aman-i-Khás. Loni v prosinci na tom stejném místě britský komik zpěvačku požádal o ruku.

Céline Dion porodila dvojčata

25. října 2010 v 18:52 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
LOS ANGELES Ve dvaačtyřiceti letech se zpěvačka Céline Dion stala podruhé matkou. Přivedla na svět dvojvaječné chlapce císařským řezem, který lékaři naplánovali na sobotu 23. října. Pěnice rodila na Floridě ve West Palm Beach v nemocnici St. Mary. První z potomků přišel na svět jedenáct minut po jedenácté, druhý minutu poté.

"Céline, René a jejich syn René-Charles jsou nadšení," uvedl mluvčí Dion na tiskové konferenci, kterou nemocnice uspořádala po porodu a lékař Ronald Ackerman na ní uvedl, vše proběhlo hladce podle plánů. Novinářům pak prozradil, že obě děti už mají vlásky.

"Dvojčata se narodila předčasně, takže pár dní stráví v inkubátoru. Céline teď odpočívá a plánuje s manželem debatu nad jmény obou chlapců. René-Charles už své bratry v nemocnici také navštívil a je nadšený, že je konečně má," dodal mluvčí Dion.

Brad a Angelina strávili deštivý víkend v maďarských termálních lázních

25. října 2010 v 18:51 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
BUDAPEŠŤ Rodinu Brada Pitta a Angeliny Jolie zaskočil deštivý víkend, který jim překazil možnost užívat si výlety po Maďarsku. Proto se hollywoodský pár s dětmi zavřel v termálních lázních Lukács Gyógyfürdő. Zatímco z koupelí byli všichni nadšení, maďarská kuchyně jim neučarovala a tak oběd nakoupili v McDonalds.
Angelina a Brad se ale v lázních z dvanáctého století objevili jen s pětiletou Zaharou a šestiletým Paxem, ostatní děti byly neznámo kde.

"Pax byl rozhodně nadšený. Vyšel ven a smál se, jeho hlava byla stále vlhká, i když už odcházeli pryč," uvedla svědkyně z budapešťských lázní.

Po odchodu pak přijel slavný pár k McDonalds Drive a odvezl si s sebou do svého budapešťského útočiště několik balíků s různými pokrmy.


Leonardo DiCaprio

24. října 2010 v 11:10 | zzirafka-majitelka |  Hollywood

Lindsay Lohan unikla vězení. Zavřeli ji ale na dva měsíce do léčebny

24. října 2010 v 11:09 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
LOS ANGELES Když v pátek 22. října předstoupila Lindsay Lohan před soud v Los Angeles, trnula hrůzou nejen ona, ale i její právnička. Každý počítal s tím, že fetující herečka půjde zase do vězení kvůli opakovanému porušování podmínky. Jenže soudkyně se rozhodla pro jiný trest. Neposlala Lindsay za mříže, ale zavřela ji do léčebny.
V ní bude trávit čas nejméně do 3. ledna příštího roku. "Jste závislý člověk. Doufám, že to chápete!" prohlásila soudkyně velmi rozhodně, zatímco herečka jen souhlasně pokyvovala.

Rozsudku přihlíželi i rodiče Lohan, otec Michael a matka Dina. Seděli každý na opačném konci síně, protože spolu nekomunikují. Oba dva však rozsudek šokoval a zároveň potěšil.

Lindsay musí pobývat v léčebně více než dva měsíce. Po celou dobu i po 3. lednu bude opakovaně testována na přítomnost drog v krvi soudními experty. A 25. února se dostaví k soudu znova, aby se rozhodlo o jejím dalším osudu v rámci podmínečného trestu.

Usher: O panictví jsem přišel ve třinácti

24. října 2010 v 11:08 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
LOS ANGELES Zpěvák Usher se rozpovídal o své sexualitě a mimo jiné přiznal, v kolika přišel o panictví. Bylo to výrazně pod průměrem a o počestnost přišel už ve třinácti letech. Ale do sedmnácti si to prý vůbec neuměl užívat, kdyby prý o tom mohl rozhodnout dnes, rozhodně by počkal do osmnácti.
Usher začal brzy se sexem kvůli showbyznysu. Přihlásil se do soutěže mladých talentů a časná popularita ho přivedla k sexu, ačkoli zpočátku vůbec netušil, o co vlastně jde.

"Začal jsem se sexem ve třinácti. Nechápal jsem, proč jsem měl sex před sedmnáctými či osmnáctými narozeninami. Řeknu to takhle, vůbec mi nedošlo, že to člověk dělá proto, aby se udělal. Do té doby jsem se nikdy neudělal. Pořád jsem souložil. Chápal jsem, že člověk musí zajistit, aby byla žena potěšená, a doufal jsem, že všechno to sténání není z bolesti!" přiznal dvaatřicetiletý hudebník.

Ale značně sexuálně aktivní zůstal dodnes, má obrovské libido a nikdy mu nestačí jedna žena. Přesvědčil se o tom mockrát a přesvědčil o tom i svou exmanželku Tameku Foster, s níž má dvě děti. Usher nedokáže být věrný a chce mít harém jako majitel Playboye Hugh Hefner.

"Když vidím, jak mi vůbec nefungovalo první manželství, do druhého se rozhodně nepoženu. Možná potkám pár holek, které jsou velmi otevřené a budou se mnou chtít žít. Koukněte se na Hugha Hefnera, jak to dělá s harémem žen," dodal slavný hudebník.

Jirka Mádl=24 let XD

23. října 2010 v 9:41 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
http://www.odhaleno.cz/images/textiky/20090212002844_jirka%20madl_korzo.JPGhttp://www.ceskatelevize.cz/specialy/vypadas-skvele/205522160520010/serial01.jpghttp://img.aktualne.centrum.cz/239/2/2390207-metaxa-suntonic-party-jiri-madl.jpghttp://www.tv-trend.cz/images/foto/jiri-madl.jpghttp://media.super.cz/242/122423-350x466-mi0o4.jpg

Dabing Harryho Pottera

23. října 2010 v 0:36 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter
Koho slýcháme mluvit ústy našich oblíbených hrdinů?
Harry Potter - Vojta Kotek
Ron Weasley - Jiří Kocman
Hermiona Grangerová - Anežka Pohorská
Albus Brumbál - Otakar Brousek st.
Draco Malfoy - Radek Škvor
Ginny Weasleyová - Julie Alexandridisová
Sirius Black - David Prachař
Minerva McGonagallová - Jana Drbohlavová
Severus Snape - Aleš Procházka
Rubeus Hagrid - Jiří Zavřel
Remus Lupin - Otakar Brousek ml.
Lord Voldemort, - Bohumil Švarc starší (1), Miroslav Táborský (4-...)
Tom Rojvol Radle - Radek Hoppe (2)
Molly Weasleyová - Martina Hudečková
Artur Weasley - Jan Vlasák
Lucius Malfoy - Pavel Trávníček
Alastor Moody - Zdeněk Maryška
Sibyla Trelawneyová - Ljuba Krbová
Vernon Dursley - Rudolf Jelínek
Petunie Dursleyová - Dagmar Čárová
Cedric Diggory - Jan Maxián
Marjorie Dursleyová
- Jaroslava Obermaierová
Filius Kratiknot - Zdeněk Hess
Pomona Prýtová - Miriam Kantorková
Olympa Maxime - Valerie Zawadská
Igor Karkarov - Michal Stránský
Viktor Krum - Filip Blažek
Fleur Delacourová - E. Tomalová
Peter Pettigrew - Pavel Šrom
Bartemius Skrk Jr. - Pavel Tesař
pan Ollivander - Bohuslav Kalva
Argus Filch - Jan Přeučil
Ritta Holoubková - Radka Stupková
Kornelius Popletal - Zdeněk Hess
Bartemius Skrk Sr. - Milan Slepička
Percy Weasley - Jan Kalous
Ufňukaná Uršula - Jana Páleníčková
Moudrý klobouk - Vladimír Brabec (1)
Zlatoslav Lockhart - Martin Kollár
Dobby - Libor Hruška
profesor Quirrell - Martin Sobotka
madame Hoochová - Vlasta Žehrová

svatba Brad Pitt=Jeniffer Aniston

22. října 2010 v 22:32 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
http://images.mirror.co.uk/upl/m3/may2008/4/5/A9F897DE-0953-E646-79618C26F38AF67B.jpghttp://4.bp.blogspot.com/_OvAqHDpS-3w/S0fOtl6IMsI/AAAAAAAAEdI/XVVusav39TI/s400/Pitt_aniston_wedding.jpg

svatba Miranda Kerr=Orlando Bloom

22. října 2010 v 22:28 | zzirafka-majitelka |  Piráti z Karibiku
http://www.starmagazin.cz/wp-content/uploads2/2010/07/28/orlando-bloom-miranda-kerr-vdara-hotel-01-365x479.jpghttp://ll-media.tmz.com/2009/02/27/0227_bloom_otto_flynet-1.jpghttp://www.glamour.com/weddings/blogs/save-the-date/2010/06/21/orlando-bloom-miranda-kerr-engaged-93447182.jpg

Miranda Kerr

22. října 2010 v 22:25 | zzirafka-majitelka |  Piráti z Karibiku
v

Nick Jonas

22. října 2010 v 22:23 | zzirafka-majitelka |  Hollywood