Bonnie Wright-rozhovors

8. prosince 2010 v 18:43 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter
Bonnie poskytla rozhovor pro Total Film Indonesia. Tady máte celý článek i se začátkem, který se mi sice moc nelíbí, ale dozvíte se tam, že Bonnie bude spolupracovat s modelingovou agenturou (což jsem já netušila). V dalším pokračování článku je klasický rozhovor, kde Bon mluví o svých oblíbených knihách či srovnává HP a Stmívání nebo taky o natáčení epilogu a celkově o konci téte série. + dole nová fotka Bonnie ze Sweat.

Harry&Ginny - bonnie-wright fan art

Hrdina získá srdce děvčete. Tím děvčetem je Ginny Weasleyová - statečná, věrná a nápaditá. Herečka, která ji stvárňuje je také osobitá.

Bonnie Wright bude 20 let až 19. února příští rok, ale už je jí rozdhoně věnováno dosti pozornosti.  Dívka, která stvárňue budoucí paní Potterovou, je oslinivě krásná. A jakoby nestačila pozornost, která se na ni poutá v souvislosti s potterovkami, další senzací se točí okolo toho, že randí s jedním z nejnovějších přírustků do široké rodiny HP herců, který je navíc součásti Zatmění, Jamiem Campbell Bowerem. A novináři se jejich vztahu nemohou nasytit. Navíc tato vysoká a štíhla herečka právě podepsala modelingovou smlouvu s Next Models, která ji zabezpečí po-potterovsko kariéru.

Než se však vydá v ústery modelingu, TGI se zajímalo o zkušenosti jedné z bradavických bojovnic a zeptalo se i na práci a zájmy mimo kameru.

Takže Ginny, Lenka a Neville vedou boj proti tyranii ze strany Smrtijedů v Bradavicích. Jaké to bylo zahrát to?
Chce to hodně odvahy. Je to něco, k čemu tyto tři postavy směřují už od pátého filmu, když vstoupili do Brumbálovy armády a zapojili se do bitvy na Ministerstvu kouzel. Nyní převezmou zodpovědnost. Zůstali jen oni, jen oni můžou pokračovat v boji.

Bradavice jsou na první pohled odlišným místem, na každém kroku číhá nějaké nebezpečí, ba přímo hrozba. Věci jako jistota a bezpečí, a vlastně všechno, co jsem tam předtím měli, je pryč. Namísto toho máme nového ředitele a nová pravidla.

Podaří se jim uspět?
V druhé části je úžasná scéna, kde se Harry, Ron a Hermiona vrátí do Bradavic. Zjistí, že zbylí tři vytvořili jistou skrýš, útočiště, a svím vlastním způsobem pokračují s Brumbálovou armádou. Jejich oddanost pokládám za úžasnou a myslím si, že přávě proto má tolik lidí rádo tyto tři postavy.


Natočili jste epilog. (Pozn.: rozhovor vznikl před oznámením, že se některé scény budou natáčet znovu) Přešla jsi nějakým postaršujícím procesem?
Ano, a bylo to vskutku zvláštní. Měla jsem vlastně příležitost okamžitě se přenést do vlastních třiceti let. Byl to vzrušující den, ale trochu bizardní. Kromě toho to pro mě bylo téměr jako uzavření kruhu, protože jsem začínala na tom stejném nástupišti, v tomtéž věku, jako je nyní Lily Pottrová, nejmladší dcera Harryho a Ginny, takže je to, jakoby jsem se podívala zpět na sebe.

Jaký je to pocit být matkou těchto dětí?
Ty tři děcka, které hrají moje děti byli prostě.. symbolizující nás všechny, když jsme byli v jejich věku, bylo to nádherné obrátit se do minulosti. Během natáčení byli takoví vzrušení, splnil se jim obrovský sen, a nezapomínejme, že prošli masivním konkurzem. Dovolím si říci, že to bylo nejvíc kol konkurzu, kterými kdy nějací herci prošli, aby zísakli roli ve filmu.

Během  konkurzu jsme se já a Dan setkali s uchazeči, sedli jsme si s nimi a debatovali jsem, protože dynamika našeho vztahu je neuvěřitelně důležitá.. musíme se pokusit stvárnit myšlenku, že jsou rodinou, že spolu strávily celý ten čas, od kdy byli děti novorenci v jejich rukou, až do současnosti. Mít takový vřelý vztah s někým, koho jste sotva potkali, je dost velká výzva a některé děti se nechtějí přiblížit k někomu, koho neznají. Ale naše děti pochopili, jak důležité je, aby tato scéna vyšla, proto se podřídili situaci.

Struktura posledních dvou potterovek je odlišná od předchozích filmů. V čem byl největší rozdíl při natáčení?
Když nám poprvé vylíčili myšlenku, že budou dvě části, připadalo nám to divné. Velmi mě zajímalo, jak to udělají. Když však stále jde o jednu knihu a obě části jsme natáčeli naráz, bylo to natáčení jako každé jiné. Jednou jsem natáčeli toto, potom tamto, jednou tu, potom zase na jiném místě. Z tohoto hlediska bylo nemožné odlišit první část od druhé.

Díky svému vztahu s Jamiem si mohla sledovat fenomém Zatmění. Myslíš si, že Harry Potter je lepší?
Myslim, že jsou to ve skutečnosti dva úplně odlišné typy příběhů. Podle mě to, co Jo Rowling napsala, je úžasné, a pro mě osobně je to mnohem bohatší než příběh Zatmění, protože to má mnoho mytoligických a historických prvků, které jdou hloub pod pvorch - jsou odlišné od toho, z čeho se skládá Zatmění.

Četla jsi Zatmění?
Ne, nečetla.

Jaké knihy máš ráda kromě Harryho Pottera?
Och, jsou jich stovky! Maturovala jsem z anglické literatury, vždy jsem byla náruživý čtenář. Miluju Dubliňané od Jamese Joyce a F. Schotta Fitzgeralda. Čtu Harryho Pottera a miluju ho stejně jako kterýkoliv jiný fanoušek. Všechny knihy jsem hltala jak vyšli, ačkoliv fantasy není právě můj žánr.

Příští rok to všechno skončí. Co při tom cítíš?
Pamatuju si, jak jsem začínali natáčet v roce 2009 a hlavou mi neustále běhalo: ,,Bože, toto je posledně v životě, kdy začínáme natáčet novou potterovku." Nemohla jsem se té myšlenky zbavit, přestože jsem se snažila na to nemyslet, ale ten pocit tu stále byl. Nakonec se změnil na ,,Tak, musím si to užít, musím všechno vyzkoušet, každý den musí být úžasný" - věděla jsem, že to všechno musím do sebe nasát, protože pocit, že se to už nikdy nezopakuje, byl vskutku bizarní.

Myslíte si, že ten den nikdy nenastane, a potom příjde a vy máte pocit, že.. dočerta, ani to neumím pojmenovat, je to jednoduše bizarní. Naštěstí, při filmech máme tu výhodu, že náš obraz je vypálený na celuloidu, takže když si to budeme chtít připomenou, můžeme se znovu podívat třeba až za deset let.

A ještě jsem vlastně celkově neskončili, ještě stále máme před sebou filmy, které je třeba odevzdat fanouškům, takže skončíme až v polovině příštího roku.


+ nová fotka z krátkého filmu Sweat:

Sweat(London) Still - bonnie-wright photo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Harry Potter nebo Twilight

Harry Potter!!!!!
Twilight :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama