Srpen 2011

MTW video music Awards

31. srpna 2011 v 9:13 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Selena Gomez
Selena Gomez
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Katy Perry
Katy Perry
Katie Holmes
Katie Holmes
Adele
Adele

Hilary Duff

31. srpna 2011 v 9:09 | zzirafka-majitelka |  Hollywood

Angelina Jolie o svém osobním životě a připravovaném filmu

31. srpna 2011 v 9:04 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
FRANCIE V poslední době se šířilo spoustu drbů kolem Angeliny Jolie a jejího osobního života. Herečka se rozhodla, že veřejnosti vysvětlí, jak se věci mají. Řekla i něco o svém připravovaném filmu.
"Ne. Vážně nejsem těhotná. A momentálně ani nehledám dítě k adopci," řekla herečka pro pro časopis Vanity Fair. Dodala, že se ani nepřipravuje jakkákoliv "tajná svatba", která byla jedním z nejdiskutovanějších témat poslední doby. Angelina i Brad jsou momentálně velmi časově vytíženi, proto teď zřejmě nemají na svatbu ani pomyšlení. Jolie se věnuje filmu, který sama napsala a teď i režíruje, Land of Blood and Honey (Země krve a medu). Brad má zase spoustu práce s dlouho očekávaným filmem World War Z.
Film, na kterém Angelina momentálně pracuje je její první vlastní dílo. Napsala ho tak trochu "z nudy", když bojovala s chřipkou, řekla magazínu. "Dva dny jsem musela být v takové "karanténě", aby to ode mě nedostaly děti," řekla. "Byla jsem v podkroví našeho domu ve Francii. Na televizi se nekoukám a zrovna jsem nic nečetla. Tak jsem naopak začala psát. A napsala jsem to od začátku až do konce."

Její manžel ji prý velice podporoval a kritikou jí se scénářem pomáhal. "Jako každá normální žena, jsem si jeho názory vyslechla a pár jsem si jich tvrdě hájila," řekla. "Nicméně je těžké objektivně hodnotit osobu kterou milujete, proto si nemyslím, že je tím správným kritikem."

"Přesto si Brad myslí, že budu pěkná fůrie. S natáčením jsem měla spoustu dobrých zkušeností. Myslí si že s režiséry nebudu mít trpělivot. A měl pravdu."

Film Land of Blood and Honey má být umístěn v období 90 let během bosenské občanské války. Film má být o páru, který se s válkou snaží vypořádat. Angelina v květnu řekla, že chce svým dílem vylíčit, jak hluboce je během války ovlivněno chování a vztahy mezi lidmi.

Rup Grint

31. srpna 2011 v 8:58 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter

Tom Felton

31. srpna 2011 v 8:58 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter

Angelina Jolie-karikatura

29. srpna 2011 v 18:20 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Karikatury celebrit (17 fotek) - obrázek 15

Demi Lovato a Selena Gomez

29. srpna 2011 v 18:07 | zzirafka-majitelka |  Camp Rock

Kristen Stewart fotos

28. srpna 2011 v 11:29 | zzirafka-majitelka |  Twilight saga

Kris Stewart

26. srpna 2011 v 12:14 | zzirafka-majitelka |  Twilight saga

„Brangelina“ s rodinou se zabydleli ve starodávném sídle

26. srpna 2011 v 12:13 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
SKOTSKO Jakoby pronajmutí celého vlaku nebylo pro Brada Pitta a Angelinu Jolie dostatečné. Ve Skotsku si trochu té extravagance také užili. Ubytovali se v sídle z 16. století.
Brad Pitt a Angelina Jolie s rodinou foto: Zdroj: Profimedia.cz
Sídlo, které se nachází ve venkovském statku (ano, pronajali si celý statek) je plný volně pohybujících se krav, koní a bažantů. Děti si zde mohou užít mnoho zábavy. Rozhodně je to pro mladé měšťáky velká změna. Brad Pitt dokonce vzal své syny Maddoxe a Paxe na ryby. Angelina pro změnu zvolila skotačení v květinových polích s tříletým Knoxem. Skoro jako ve filmu.

Ve čtvrtek večer se slavný pár rozhodl vzít děti ven, aby si užili ještě více venkovské zábavy. Zašli si do restaurace v Ayr a do baru Balgarth. Manažer restaurace potvrdil, že se v 19.30 objevila celá rodina, včetně dětí Maddoxe, Paxe, Zahary, Shiloh a dvojčat Vivienne a Knoxe. Co se potom odehrávalo v baru bohužel nevíme.

Útulná restaurace se chlubí tím, že využívá pouze skotského bohatství. Je přitom rájem pro děti. Nachází se zde velké dětské hřiště s mnoha trampolínami, lezeckými zdmi a klouzačkami. Není divu, že si to děti užily. Navíc jako menu je možné si objednat jídlo, které jsou tematicky zaměřeny na animované filmy. Můžete si objednat Shrekovy párky s kaší, ryby ve tvaru rybičky Nemo, Aladdinovu pizzu se sýrem a rajčaty nebo karamelový puding od Medvídka Pů.


Mohou tedy manažéři restaurace považovat rodinu Brada Pitta a Angeliny Jolie jako regulérní hosty? Není to údajně nic neobvyklého. Restauraci navštěvuje mnoho skotských fotbalových klubů, které žijí v okolí.

Brad Pitt a Angelina Jolie se svou rodinou zůstanou ve Skotsku po dobu dvou týdnů. Pitt zde točí svůj nový film World War Z.

Kdo si zahraje filmovou Amy Winehouse?

21. srpna 2011 v 18:25 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
LONDÝN Dramatický život Amy Winehouse možná poletí na velkou obrazovku. Televizní stanice jsou údajně v kontaktu s pozůstalou rodinou. Chtějí po nich souhlas k vytvoření filmu o jejím životě.
Amy Winehouse foto: Zdroj: Profimedia.cz
První krok by byl sehnat dostatečné množství financí na pokrytí nákladů. To ovšem nebude takový problém, jelikož cokoliv s Amy je superhit. A právě proto také mnoho předních producentů ukázalo o tuto možnost zájem. Její život samotný byl totiž dost tragický a její konec byl o to tragičtější. To Hollywood samozřejmě přitahuje.

Už dokonce zazněly jména potenciálních hereček, které by ve filmu zahrály Amy. Byla to jména jako Keira Knightley,Sienna Miller nebo Scarlett Johansson. Co je ovšem nejvíce překvapující je, že o tuto roli jeví zájem autorka hitu "Poker Face" Lady GaGa. Třeba tu roli dostane a vyhraje dokonce Oscara. Jedna věc je však jasná. Ať už tu roli dostane kdokoliv, bude to mít těžké. Amy originální hlas jen tak někdo nenapodobí.

Lady GaGa jeví zájem o tuto roli prostě protože Amy zbožňovala. Nebylo by pro ni nic lepšího, než kdyby dostala šanci zahrát si svůj idola. Je to pocta pro Amy nebo pro Gagu? Její smrt komentovala se slovy: "Jsem prostě zdevastovaná a smutná. Nemohla jsem dva dny mluvit. Byla jsem prostě v šoku. Byla to nejmilejší a nepříjemnější žena na světě."


Momentálně jsou to všechno spekulace, jelikož dokud nebude napsaný scénář, nic není jasné. Než se film natočí (pokud), vyjde o Amy knížka psaná jejím bývalým manželem Blakem Fielder-Civilem.

Angelina Jolie a Brad Pitt si zarezervovali vlak na cestu do Skotska. Celý

21. srpna 2011 v 18:24 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
GLASGOW Když měl Brad Pitt popsat svou rodinu, popsal ji jako vojenskou mobilní jednotku. Možná právě proto si pronajal celý vlak na cestu do Skotska za svým natáčením filmu World War Z. Přehnané? Sebou ale vzal i celý svůj štáb, který čítá 350 lidí.
Brad Pitt a Angelina Jolie foto: Zdroj: Profimedia.cz
Podle deníku The Mirror se "Brangelina" se svými dětmi Maddoxem, Paxem, Zaharou, Shiloh a dvojčaty Viviene a Knox nastoupili do pronajatého vlaku od společnosti Virgin na londýnské zastávce Euston. Pak se společně vydali na pětihodinovou cestu do Skotska. Tato cesta je stála "pouhých" 1,2 milionu korun.

"Po tom, co Angelina vzala své děti na nového Harryho Pottera, nepřestalo se mluvit o Bradavickém expresu." uvedl zdroj. Tato cesta byla tím pádem pro ně vskutku zábavná. Děti jsou sice zvyklé na komfort a obvykle cestují letecky první třídou. Cesta vlakem pro ně je tedy výjimkou. Přesto si to zamilovali.

Mluvčí společnosti Virgin uvedl, že tato služba není pro ně vůbec cizí. Častými zákazníky bývají fotbalové kluby. Vlaky se dají upravit podle požadavků klientů. Této jednotce, jako většině anglických vlaků, nechyběl obchod se studeným i teplým jídlem. Cena se liší v délce trasy, počtu vagónů a dalších detailech. Konkrétní detaily ovšem nemůže prozradit. Zábavné.

Rodina stráví dva týdny v pětihvězdičkovém hotelu Ayshire, kde Brad točí svůj nový zombie thriller World War Z. Kvůli filmu bylo část města Glasgow lehce pozměněna. Má totiž vypadat jako centrum města Philadelphia. Mají to občané Skotska brát jako urážku?

Joe Jonas z Jonas Brothers předčasně oslavil své narozeniny v Las Vegas

15. srpna 2011 v 14:37 | zzirafka-majitelka |  Camp Rock
Joe Jonas z populární pop-rockové skupiny Jonas Brothers byl tak nedočkavý, že své 22. narozeniny oslavil dříve. Rozjel to ve velkém.
Joe Jonas foto: Zdroj: Profimedia.cz
Narozeniny má až 15. srpna, ale oslavovat začal už v sobotu. První zastávka byla v Liquid Pool Lounge, kde strávil se svými přáteli ve VIP sekci celé odpoledne. Areál měl bazén, tak není překvapením, že se houf mladých fanynek Jonas Brothers snažil zahlédnout Joea a jeho "plavecký oblek".

Po zábavném odpoledni na sluníčku Jonasovi asi vyhládlo. Rozhodl se tedy, že navštíví restauraci v luxusním hotelu Bellagio. Vařila mu údajně Akira Back, šéfkuchařka slavné japonské restaurace Yellowtail. Po večeři si se svými přáteli dal pár her Blackjacku v Deuce Lounge, kam za sebou přitáhl další dav fanynek.

Zdroj uvedl, že Jonase pronásledoval dav 20 dívek, které po něm chtěly autogram a společnou fotografii. Po autogramiádě a focení se Joe konečně dostal do Haze Nightclubu, kde měl pro zúčastněné překvapení. Zahrál jim pár písniček ze svého nového sólového alba Fast Life. Představení skončilo v půl třetí ráno. Potom se rozhodl zajít si do VIP salonu, kde byl údajně spatřen ve společnosti mnoha krásných dívek.

Zúčastnění měli pro Joea také malé překvapení. Dostal narozeninový dort ve tvaru jeho oblíbeného barevného elektrického piana. "Úplně ho to překvapilo. Měl z toho velkou radost." uvedl jeden z přítomných.

Joe Jonas tak oslavil svůj nový rok života a další rok by pro něj měl být také úspěšný. Brzy se totiž přidá k Britney Spears a bude ji doprovázet v jejím evropském turné.

Jessica Alba si pořídila nové mimčo!

15. srpna 2011 v 14:37 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
LOS ANGELES Jessica Alba a její manžel Cash Warren přivítali do své rodiny dalšího potomka - malou holčičku Haven Garner Warren.
Jessica Alba foto: Zdroj: Profimedia.cz
"Ahoj všichni. Doufám, že si užíváte víkend. Cash a já máme to potěšení vám oznámit narození naší dcery Haven Garner Warren. Velká sestra Honor nemůže být z nového přírůstku do naší rodiny nadšenější," napsala Alba na své officiální Facebookové stránce. "Narodila se v sobotu a váží 3,1 kg a měří 48 centimetrů,". Pokud si však budete chtít samotný příspěvěk najít sami, přejeme vám hodně štěstí. Její facebooková "zeď" se totiž hemží tisíci odkazy s gratulacemi.

"Děkuji za všechnu vaší podporu v době mého těhotenství," pokračovala na své stránce. "Znamená to pro mě hrozně moc." Poprvé svoje těhotenství vyhlásila krásná Jessica v únoru - jak jinak než na Facebooku a Twitteru. Manžel Warren se za to také nestyděl a na svém Twitteru tehdy napsal. "Nemůžu ani popsat, jak jsou pozitivní tweety důležité. Úsměv od ucha k uchu."

Se svým nynějším manželem, asistentem režie Cashem, se Alba seznámila před sedmi lety. Natáčela tehdy snímek Fantastická čtyřka. Warren tehdy neviditelné ženě prostě nemohl odolat. To my sice také ne, dvaatřicetiletý Cash jí byl ale zřejmě o něco blíž. Alba se za Warrena provdala 19. května 2008 v Los Angeles. O necelý měsíc později, 7. června, mu porodila Marii Honor - teď už starší sestřičku Haven.

I po svém těhotenství ale Jessica nezapomíná myslet na svou kariéru. Nadšenci filmu Sin City z roku 2005 můžou jásat. Jessica si totiž zahraje v jeho dalším pokračování, které by se do našich kin mělo dostat do dvou let. Zahraje si bok po boku s hvězdami jako jsou Clive Owen,Mickey Rourke, Antonio Banderas nebo Rachel Weisz.

Kristen Stewart: Svatba s Edwardem byla moje první

14. srpna 2011 v 13:09 | zzirafka-majitelka |  Twilight saga
Fanoušci ságy Twilight se nemohou dočkat svatby Belly a Edwarda. Představitelka Belly, Kristen Stewart, přiznala, že je to její první svatba vůbec.
Kristen Stewart a Robert Pattinson foto: Zdroj: Profimedia.cz
Kolem filmu Twilight: Breaking Dawn část 1. a hlavně svatební scény je mnoho nejasností. Tvůrci se totiž snaží informace před médii utajit, aby nepronikly na veřejnost a diváci byli maximálně překvapení. Kristen ovšem prozradila, že natáčení scény se svatbou bylo velice zajímavé a zábavné. Magazinu W řekla: "Tohle byla moje první svatba. Bylo to šílené. Zvláštní." Dále odhalila, že kolem svatebních šatů byl velký povyk. Údajně si šaty vyzkoušela a pak je návrháři upravili, měnili, dále upravovali, znova pozměnili a po dlouhé době upravování je znovu upravili. A pak už byly hotové.

Výběr svatebních šatů ovšem nebylo jediné, nad čím byl velký povyk. Uvedla, že pro ni byl celý film velice dramatický. "Vždyť v tomhle se v tomhle díle provdám, porodím dítě, které bude růst nesmírně rychle, což nám dělá všem mnoho starostí. Navíc se naposledy rozloučím s mým otcem, teda aspoň tím filmovým." Všechno ty scény byly údajně ohromné.

Herečka na sebe prozradila, že měla problém se od Belly odloučit. "Znáte to, nějak ten konec očekáváte a přemýšlíte, jak se budete v tom momentě cítit." Vzpomíná si však, že ten pocit nastal až úplně na konci, až když se svatba proměnila na vzpomínku. Štáb potřeboval natočit poslední scénu v Panenských ostrovech. Jednalo se o scénu s líbánkami. "To byla moje poslední scéna. Po tom jsem si mohla konečně oddychnout."

Film Twilight: Breaking Dawn část 1. bude mít v České republice premiéru 17. listopadu tohoto roku.

Anglie zakázala reklamu Julie Roberts. Byla moc upravená

14. srpna 2011 v 13:08 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Velká Británie zakázala reklamy na make-up s tvářemi Julie Roberts a supermodelky Christy Turlington. Důvodem je jejich kontroverzní používání retuši (airbrushing).
Julia Roberts foto: Zdroj: Profimedia.cz
Britský úřad, který dohlíží nad reklamním trhem vydal zákaz po tom, co na reklamu podala politička Jo Swinson stížnost. Swinson podala stížnosti na dvě reklamy, z nichž jednu na Maybelline (L´Oreal) a druhá na Lancôme.
L´Oreal přiznal, že použité fotografie byly digitálně upravené a retušované. Kosmetický gigant ovšem namítá, že znázorněné fotografie výstižně zobrazují efekt po použití jejich make-upu.

Firma popsala fotografii Roberts jako inspirující představu. Úřad ovšem došel k opačnému názoru. Reklama byla označena jako zavádějící a produkt nedokázal docílit stejného efektu, jako bylo zobrazeno. Swinson, která už dlouhodobě pracuje na kampani proti používání nerealistických fotografii v reklamách a módním světe, uvedla, že je to pro ní šokující, že úřadu nebyla poskytnuta originální neupravená fotografie.

"Poukazuje to na směšnou situaci, kdy se firmy tak bojí o neupravené fotografie, že je ani reklamní regulátor nemůže vidět." uvedla. Skotská členka parlamentu tento zákaz podpořila a řekla, že by to mělo sloužit jako varování pro ostatní kosmetické firmy, aby se vrátily zpět do reality. "Obrazy bezchybné pleti a ultra-štíhlých těl jsou všude kolem nás. Neodrážejí však realitu." uvedla a pokračovala, že jeden ze čtyř lidí má deprese kvůli svému tělu. "Je načase uvažovat nad tím, jak tyto reklamy ničí naši představu o tom, co je krásné a co ne."

Přehnané retušování a digitální manipulace s fotografiemi se staly normou. Myslí si však, že Christy Turlington a Julia Roberts jsou obě přirozeně krásné ženy, které nepotřebují digitální úpravu, aby vypadali skvěle.

Obě firmy,Maybelline a Lancôme, uvedly, že jsou z rozhodnutí úřadu zklamané. Trvají na tom, že jejich produkty "The Eraser" a "Teint Miracle" jsou vědecky ověřené a poukazují na hodnocení spotřebitelů, kteří jsou s výsledkem spokojení. Není to poprvé, co byla firma L´Oreal pod dozorem britského kontrolního úřadu. V roce 2007 byla kritizována televizní reklama s Penelope Cruz na řasenku "Telescopic". Herečka měla údajně umělé řasy.

Syn Angeliny Jolie a Brada Pitta dostal svou první filmovou roli

14. srpna 2011 v 13:07 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Znátě nějakého Maddoxe? Nejspíš ne. Do několika měsíců zřejmě budete. Nejstarší syn hvězdného páru Angeliny Jolie a Brada Pittadostal svou první filmovou roli. Desetiletý Maddox si může být jistý jediným - poznámkám o protekci se nevyhne. Nejenže má za rodiče jedny z nejslavnějších herců, film Battling Boy, kde bude tento klučina hrát, produkuje totiž Bradova společnost Plan B.
Angelina Jolie a deti foto: Zdroj: Profimedia.cz
"Scénář filmu se zakládá na kresleném seriálu o mladém synovi jednoho boha, který opustí svůj dům na hoře. Vydá se do světa bojovat s monstry. Maddox žije komiksy, naprosto je zbožňuje, takže Brad a Angelina si myslí, že pro hlavní roli bude naprosto ideální," tvrdí zdroj listu Daily Star.

Jako každý správný rodič má být pyšný na úspěchy svých potomků, nezaostává ani správná matka Angelina. "Maddox je opravdový intelektuál, za což si geneticky nemohu připisovat žádnou zásluhu. Má pocit, že by se rád stal třeba spisovatelem, cestoval a učil se o různých místech a věcech," řekla šestatřicetiletá Jolie. O Angelině je také už nějakou dobu vědět, že chce, aby si její děti sami vytyčily své cíle.

"Brangeliny" děti údajně filmovou branži neskutečně obdivují a právě to je pro Angelinu velice motivující. Žene jí to k značně lepším výkonům. "Zvláštní na dětech je to, že teď mám dvakrát větší motivaci dělat různé kaskadérské kousky, protože vím, že se jim to bude líbit. Snažím se moc neničit, ale zároveň mám větší chuť pouštět se do všemožných zajímavých podniků, protože chci, aby na mne děti byly pyšné."

Přesný termín, kdy by se měl dostat snímek Battling Boy do kin, zatím neznáme. Pokud však půjde všechno podle plánu, mohl by se malý Jolie-Pitt na plátnech objevit už v roce 2013. S největší pravděpodobností bude snímek vycházet z příběhu stejnojmenného komiksu.

Vanessa Hudgens

14. srpna 2011 v 13:05 | zzirafka-majitelka |  High School Musical

Anne Hathaway: Stárnutí se nebojím, je to vlastně velmi osvobozující

12. srpna 2011 v 16:10 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
LOS ANGELES Táhne jí na třicet a vypadá pořád lépe. Herečka Anna Hathaway je jednou z hvězd Hollywoodu, která se za svůj věk nestydí - naopak se jím pyšní. "Plynutí času vnímám jako velmi osvobozující," prohlásila bezdětná herečka. "Cítím se sebejistější ne snad s každým uplynulým dnem, ale většinou se cítím lépe než předchozí den, což je dobré," dodala osmadvacetiletá Hathaway.
Anne Hathaway
Své názory ohledně věku svěřila při příležitosti pondělní premiéry romantického filmu "Jeden den". Publiku také sdělila, že čím blíž je třicítce, tím je svobodnější. Jako příklad (a zřejmě i svůj vzor) uvedla Anne dvaašedesátiletou Meryl Streep. "Máme tu průkopnice, které nám ukazují, že není důvod se bát a já si prostě myslím, že strach ze stárnutí je něčím, co zbytečně udržujeme," řekla Anne. "Kdo ho potřebuje?"

Co se týče lásky, tak v té jí momentálně věk také není žádnou překážkou. V roce 2008 sice ukončila svůj velice dramatický vztah s italským byznismanem Raffaellem Follierim, který byl ještě ten rok zavřen za praní špinavých peněz, nicméně vše se pro hvězdu filmu Alenka v říši divů otočilo k dobru.

Anne už tři roky chodí s přítelem Adamem Shulamen a je v tom až po uši. "Jsem do něj hrozně zamilovaná. Jenom.. Adam mi úplně zkazil mé předsevzetí. Chtěla jsem si dát chvíli pauzu a být sama." řekla Hathaway pro magazín Marie Claire poukazuje na svůj předešlý vztah. "Místo toho se hned zamiluju jako hlupák!"

Její film Jeden den, kde si zahraje bok po boku s hercem Jimem Sturgessem, přijde do českých kin 6. října tohoto roku. Film bude o páru, který se spolu vídá celých dvacet let. Zvláštností však je, že vždy jde pouze o jeden den za rok. Podívejte se na trailer ZDE.

Draco Malfoy míří do hudebního průmyslu. V patách mu je Ron i Harry

12. srpna 2011 v 16:09 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter
LOS ANGELES Ještě před dvanácti lety byl herec Tom Felton známý jen minimálně. V deseti letech si zahrál ve filmu Pidilidi, ve dvanácti se pak objevil ve snímku Anna a král. Opravdovou popularitu mu však přinesl až snímek Harry Potter. Při ztvárnění postavy Draca Malfoye, hlavního rivala Harryho Pottera, se mu dostalo celkem slušné slávy. Teď se Tom Felton rozhodl rozvíjet svůj talent i jiným směrem - hudebním.
Tom Felton foto: Zdroj: Profimedia.cz
Herec bude spolupracovat se zpěvákem kapely McFly, Tomem Fletcherem. Oba Tomové už si vyhradili nějaký ten čas na psaní písniček, které by mělo vést ke společnému debutovému albu. "Tom je velkým fandou skupiny a chtěl se podílet na pár písničkách," řekl zdroj. "Je tu velká šance, že oba Tomové spolu začnout nahrávat ve studiu."

Felton už má uzavřenou smlouvu s nezávislým nahrávacím studiem. Už dříve veřejnosti sdělil, že by chtěl začít rappovat. Momentálně to ale vypadá, že pop-rockový styl skupiny McFly mu bude pasovat lépe. Rozhodně doufáme, že Toma Fletchera nebude následovat i v jeho knírkové image.


"Draco" ale není jedinou hvězdou, která možná po skončení Harryho Pottera zvolí jiný druh showbyznisu. Ron Weasley - Rupert Grint byl minulý týden k zahlédnutí v Los Angeles s metalovou skupinou Steel Panther. Že by se ten bývalý drobný a ustrašený chlapec, kterého si pamatujeme třeba z dílů Kámen mudrců nebo Tajemná komnata, změnil ve řvoucího zpěváka? Nechme se překvapit.

Co se týče Harryho, Daniela Radcliffa, je velkým fandou skupin Radiohead a Mogwai. V hudebním průmyslu se už ostatně také angažoval. Byl hvězdou divadla Broadway v jazzovém muzikálu "How To Succeed in Business Without Really Trying" (Jak uspět v byznisu, téměř bez snažení).

Posledním článkem, který nezapadá do naší skupiny "potterovských" hvězd proměněných do hudebníků je mladá kráska . Mnozí z nás, včetně naší redakce, by rozhodně ocenili, kdyby seEmma na našich obrazovkách objevovala častěji. Klidně i v hudebních klipech.