Říjen 2011

Smile :D

26. října 2011 v 21:19 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Michael Jackson po poslední plastice
Homer Simpson Pán Koblih
Náchod Záchod Východ

Vanessa Hudgens

26. října 2011 v 13:15 | zzirafka-majitelka |  High School Musical

Leonardo DiCaprio

26. října 2011 v 13:14 | zzirafka-majitelka |  Hollywood

Paul McCartney poslal tajný dopis adeptovi na bubeníka Beatles. Teď ho draží

26. října 2011 v 13:11 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
V Británii půjde příští měsíc do dražby dopis Paula McCartneyhozáhadnému adeptovi na bubeníka The Beatles z doby formování skupiny.

Podle londýnské aukční síně Christie's není totožnost muže, jenž reagoval na novinový inzerát, známá. Agentura AP uvedla, že dopis je překvapením i pro experty na nejslavnější poprockovou kapelu všech dob.

McCartney v ručně psaném dopise informuje neznámého bubeníka před plánovaným výjezdem tehdy ještě neznámé kapely do německého Hamburku: "Hrazené diety 18 liber za týden (zhruba) po dva měsíce." V případě zájmu měl uchazeč zavolat do liverpoolského klubu Jacaranda, který vlastnil první manažer Beatles Allan Williams. McCartney tehdy hrál v kapele na kytaru, zatímco jeho pozdější hlavní nástroj baskytaru měl v rukou Stuart Sutcliffe.

McCartney v dopise datovaném 12. srpna 1960, pár dní před formativním pobytem v Hamburku, adresátovi nabízí, že si ho poslechne. Čtyři dny předtím umístil v místním listu Liverpool Echo nepodepsaný inzerát o třech slovech: "Bubeník_mladý_svobodný". Kdo je onen muž, jenž odpověděl na inzerát - nyní už možná stárnoucí bubeník, jenž si dodnes rve vlasy - nikdo neví.


Mluvčí Christie's Leonie Pittsová přiznala, že aukční dům McCartneyho v této věci nekontaktoval. "Domníváme se, že je na svatební cestě," řekla. McCartneyho zástupci údajně nereagovali ani na dotazy AP. Paul McCartney se minulý týden oženil s jednapadesátiletou Nancy Shevellovou. Ženatý je ve svých 69 letech potřetí.

Dopis, který našel založený v knize na jednom liverpoolském knižním bazaru sběratel mincí, jenž si přeje zůstat v anonymitě, vrhá nové světlo na počátky skupiny. Byl napsán celé dva roky předtím, než kapelu opustil bubeník Pete Best, aby uvolnil stoličku za bicí soupravou Ringo Starrovi. Aukční dům Christie's dnes uvedl, že dopis se 15. listopadu pravděpodobně prodá za víc než 7000 liber (téměř 200.000 korun)
.

Emma Watson se vrací do školy

26. října 2011 v 13:10 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter
Představitelka Hermiony Grangerové ve filmech o čarodějovi Harry Potterovi, Emma Watson, se opět vrátí do školních lavic. Tentokrát ovšem nenastoupí v Bradavicíc. Půvabná herečka bude pokračovat ve svém studiu v Oxfordu.
Emma Watson foto: Zdroj: Profimedia.cz
V roce 2009 se herečka přihlásila na prestižní školu Brown University v Americe. Poté se ovšem rozhodla pozastavit své studium kvůli herectví. A pak znovu změnila svůj názor a rozhodla se naopak. První dokončí své studium a pak teprve se bude věnovat herectví. Na svůj kurz ve Worcester College v Oxfordu se přihlásila pomocí možnosti výměnného pobytu. Svůj poslední rok ovšem dokončí opět v Brown.

Na své oficiální stránky herečka napsala, že bude teď nějakou dobu zavřená v pokoji mimo veřejnost. "Asi o mě teď nějakou chvíli neuslyšíte, protože budu velice zaneprázdněná učením. Chtěla jsem jenom pozdravit a rozloučit se."

Emma (21) si udělala rok pauzu od školy, aby natočila poslední dva díly Harryho Pottera a Relikvie smrti. Poté jí začaly různé představení a reklamní kampaňě pro finále této ságy.

Transformer Shia LaBeouf se porval v baru

26. října 2011 v 13:09 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Hvězda filmu Transformers Shia LaBeouf se minulý týden zapletl do pěkné rvačky. Incident se stal venku před barem ve Vancouveru. Podle zdrojů dostal Shia několik pěstí do obličeje od neznámého muže.
Shia LeBeouf na kole foto: Zdroj: Profimedia.cz
Server TMZ získal video z incidentu. Potyčka byla natočená jedním z přítomných s pomocí mobilního telefonu. Na video je vidět muž bez trička, který dává pěstí na zemi ležícímu Shiovi. Poté herec vstal a snažil se zaútočit zpět na neznámého muže. Něž se mu to ovšem povedlo, jeho přátele ho stihli udržet zpět. Jeden z jeho přátel mu řekl, ať se herec uklidní.

Shia si té noci dal pár skleniček v Cinema Public House. Tam údajně celý incident začal. Uvedla tak rádiová stanice News1130. Není ovšem jasné, kdo celou potyčku vyprovokoval. Shia údajně uvnitř baru hodil neznámého muže a strhnul ho na zem. Poté byli oba eskortování ven, kde si neznámý útočník ze sebe vyrval tričko a začal pěstmi napadat herce.


Mluvčí herce se k celé situaci stále nevyjádřil. Hvězda Transformerů je ve Vancouveru za natáčením filmu The Company You Keep. Herec byl v neděli vyfotografován při projížďce na kole kolem města. Nebyly na něm vidět žádné známky zranění.

Lindsay Lohan zatčena. Zaplatila kauci a je venku

26. října 2011 v 13:06 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Soud v Los Angeles ve středu zrušil podmíněné propuštění pro herečku Lindsay Lohan. Důvodem bylo její nedodržení podmínek. Herečka se totiž absolutně vykašlala na veřejně prospěšné práce.
Lindsay Lohan foto: Zdroj: Profimedia.cz
Lohan byla ve středu v poutech odvedena do soudní síně. Ovšem moc dlouho si ve vazbě nepobyla. Během dvou hodin od svého zatčení herečka zaplatila kauci ve výši 100 000 dolarů (přibližně 1.8 milionů korun). Uvedl tak mluvčí policejní stanice.

Herečka podle podmínek propuštění měla provést minimálně 16 hodin veřejně prospěšných prací týdně. Soudkyně už neměla nervy na to, jak Lohan za posledních pár měsíců několikrát porušila podmínky. Herečka měla pomáhat v centru pro ženy v Los Angeles. Od července ovšem, kdy bylo poslední slyšení, provedla pouhé 2 hodiny veřejně prospěšných prací.

Lohan se snažila vypomoct v blízké budově pro Červený Kříz. Soudkyně ovšem tuto změnu neautorizovala a tím pádem se to nepočítalo. "Zrušila jsem její podmíněné propuštění. Rozhodnutí slečny Lohan takřka znemožnilo její provedení veřejně prospěšných prací." uvedla soudkyně Stephanie Sautner.

I přestože zaplatila kauci, všechno pro ní začíná znovu. Svému trestu neunikne. Herečka musí dvakrát týdně vykonávat uklidové práce v márnici. Tuto práci musí vykonávat do 2. Listopadu, kdy bude nové slyšení ohledně jejího podmíněného propuštění. Hned první den své práce přišla pozdě o 20 minut. Chyba ovšem vyjímečně není na její straně. Prvním důvodem pozdního příchodu byl příchod médií. Tím se vše zkomplikovalo. Herečka také nevěděla, kterým vchodem přijít. To se prostě stává, nebo ne?

Po středečním slyšení mluvčí Lohan, Steven Honig, uvedl v prohlášení: "Lindsay doufá, že tento problém bude vyřešený 2. listopadu, kdy jí soud obnoví podmínky a povolí jí pokračovat ve veřejně prospěšných prací.

George Clooney: Hraní mám dost. Chci se věnovat režii

26. října 2011 v 13:04 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Americký herec George Clooney se chce čím dál víc soustředit na režii, protože si myslí, že s postupujícím věkem mu bude ubývat hereckých příležitostí. Clooney tento týden ovládl Londýnský filmový festival, když zde ve středu uvedl politický thriller The Ides of March (Březnové Idy), který režíroval, a ve čtvrtek večer se zúčastnil britské premiéry filmu The Descendants (Potomci), ve kterém hraje hlavní roli.
Ve snímku režiséra Alexandera Paynea (Bokovka, O Schmidtovi) hraje otce, jehož manželka po zranění upadne do komatu. Musí se sám starat o dvě dcery, ale především se vyrovnat s problémy, které obklopovaly jeho manželství a o kterých do té doby neměl tušení.

"Nebylo to jednoduché. Je to vlastně film o dospívání, i když jde o padesátiletého muže," řekl Clooney, který jde v posledních letech od úspěchu k úspěchu. V Londýně ale připustil, že se musel "na začátku filmové kariéry poučit ze série velmi těžkých chyb". "A uvědomit si, že bych si měl občas přečíst scénář," dodal se smíchem.

"Když jako jako herec začínáte, tak prostě berete práci. Byl jsem v řadě televizních seriálů a když jsem dostal filmové role, byl jsem nadšený. Každému jsem volal ´Mám Batmana, hurá´. A byl jsem nejen v Batmanovi, ale i ve filmech jako Peacemaker. Pak jsem začal chápat, že mě lidé budou spojovat nejen s mou rolí, ale i s celým filmem," dodal.

"Pak jsem měl štěstí na filmy s dobrými scénáři jako byly Zakázané ovoce a Bratříčku, kde jsi? Když vybírám role, tak se od té doby nejvíc zaměřuju na scénář a potom na to, aby režisér chtěl natočit stejný film jako já," dodal Clooney.

Už asi deset let sám také režíruje a má za sebou ceněný film Dobrou noc a hodně štěstí, snímek ze sportovního prostředí 20. let Tvrdé palice a nyní i The Ides of March. Po překročení padesátky se chce režii věnovat ještě víc. "Doufám, že budu režírovat víc než teď. Protože všichni víme, že s postupujícím věkem je stále míň rolí. A já chci být v tomhle byznysu ještě dlouho. Člověk stárne, a tak musí dělat jiné věci," prohlásil.

Clooney byl dvakrát nominován na Oscara (Michael Clayton, Lítám v tom) a jednou ho získal za vedlejší roli v Syrianě. Tvrdí však, že mu nejde o ocenění, ale o to, aby jeho filmy přežily delší dobu. "Nepamatuju si, kdo vyhrál ceny, ale pamatuju si filmy. Pamatuju si, že v roce 1976 to byli Všichni prezidentovi muži, Taxikář, Network, Cesta ke slávě a Rocky. Miluju tyhle filmy a pořád se na ně dívám. Nechávají mě proto v klidu spekulace o tom, kdo vyhraje, ale jsem rád, když jsem ve filmu, který vydrží déle než halloweenský víkend. Nechci v 75 letech říct, že jsem hrál v 15 filmech, které byly první víkend číslo jedna. To není můj životní cíl," prohlásil Clooney.

Snímek The Descendants půjde do amerických kin v polovině listopadu, do českých by měl přijít koncem února. The Ides of March se hrají v Americe od minulého týdne a v ČR by měly být koncem ledna.

U2 je (ne)oficiálně nejlepší hudební skupinou za posledních 25 lt

26. října 2011 v 13:03 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Britský hudební magazín Q vyhlásil irskou rockovou kapelu U2za nejlepší hudební formaci posledních 25 let.
U2 foto: #Profimedia
Ve dvou kategoriích ovládla dnešní vyhlašování výročních cen časopisu britská zpěvačka Adele. Celosvětově nejlepší hudební produkci současnosti se však podle magazínu může pochlubit britská kapela Coldplay.

Nejprodávanější britský hudební měsíčník vyhlásil v Londýně nejlepší zpěvačkou pro tento rok Adele. Obdobné ocenění v mužské kategorii dostal rapper Tinie Tempah. Adele, která se ceremonie osobně nezúčastnila ze zdravotních důvodů, byla oceněna i za nejlepší song, jímž se stal její Rolling in the Deep.

Největším objevem roku je podle Q hvězda internetu Lana Del Rayová.

Frontman kapely Coldplay Chris Martin nesouhlasil s udělením ceny pro nejlepší hudební tvůrce současnosti. "Nejlepší skupinou na světě jsou momentálně U2. My jsme tak sedmí," prohlásil Martin.

Poněkud neuctivě přijal cenu pro "ikonu" magazínu Q Noel Gallagher z Oasis. Ocenění se prý nemůže vyrovnat jeho radosti z výsledku nedělního šlágru anglické fotbalové ligy, kdy jeho milovaný klub Manchester City rozdrtil slavnějšího městského rivala Manchester United v poměru 6:1. "Tomu se nemůže rovnat žádná cena. Byl to nejlepší den mého života, až na narození mých dětí," prohlásil Gallagher.

Do Síně slávy magazínu Q byli uvedeni dva členové skupiny Queen Brian May a Roger Taylor. Jako autor klasických songů byl oceněn Gary Barlow z vokální skupiny Take That.

DJ Norman Cook, neboli Fat Boy Slim, dostal cenu za inspirativnost.

Jennifer Lopez zkolabovala přímo na jevišti

26. října 2011 v 13:01 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Jennifer Lopez asi netušila jak moc dojemné některé texty písní můžou být. Překvapující ovšem je, že se jedná o text vlastně napsaný. Zpěvačka se rozbrečela při zpěvu své písně o lásce.
Jennifer Lopez foto: Zdroj: Profimedia.cz
"Zazpívám vám svou píseň. Je o lásce." řekla Lopez, která se nedávno rozešla se svým manželem Marcem Anthonym. Takhle situaci popsal jeden z diváků jejího vystoupení v sobotu. Zpěvačka se údajně rozbrečela při svém hitu "If You Had My Love". Od té doby se ale mnohé změnilo.

Lopez (42) poté pokračovala s písní "Until It Beats No More". Její tanečníci mezitím vytvořili scény inspirované ze zpěvaččiny minulosti. Tanečnice předvádějící Lopez tančila s tanečníky, kteří se převlékli do podoby bývalých parnerů Lopez. Na scéně se objevili Diddy, Cris Judd aBen Affleck.

Poslední taneční pár vypadal velice podobně zpěvačce Lopez a Anthonymu. Slavný pár si také spolu zatančil během květnového představení v American Idol. O pár týdnů se rozešli.


Ke konci se herečka opět rozbřečela. Na to davy fanoušků začali tleskat. Představení ovšem nebyl pouze smuteční. Na úplném konci zpěvačka ukázala fotografií svých dvojčat Maxe a Emmy. "Tady je má láska." řekla.

Justin Bieber si zašel na zápas NHL

26. října 2011 v 13:00 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Justin Bieber si v neděli zašel na hokejový zápas. Sebou vzal i svou přitelkyni Selenu Gomez. Podívali se spolu na zápas zpěvákova oblíbeného týmu Winnipeg Jets a Carolina Hurricanes.
Justin Bieber a Selena Gomez foto: Zdroj: Profimedia.cz
Zatímco mu na klíně seděla žhavá elena, zSpěvák si náramně užíval sportovního zápasu. Jeho oblíbený tým totiž nakonec vyhrál. Justin si pronajal soukromou kabinku. Se Selenou měli oba dva na sobě stejný dres.

Když zápas skončil, sedmnáctiletý Bieber pronajal celé kino, aby spolu shlédli nový film Hugha Jackmana Real Steel. Při soukromém vysílání filmu pojídali pizzu. No není to dokonalé rande?

Justin se stává velice nedosažitelným, co týče napodobení v roli přítele. Na svém rande utratil pěticifernou sumu. Samozřejmě mluvíme o dolarech. Nedávno si Justin pronajal celý stadion basketbalového týmu Lakers, jenom aby se spolu se Selenou mohli podívat na romantický Titanic.

Selena je momentálně na turné, ale udělala si přes víkend čas, aby se s Justinem viděla. A to hned po svém pátečním vystoupení. Ve čtvrtek na Twitter napsala: "Velice jsem si užila Winnipeg. Nemůžu se dočkat, až vás všechny zítra uvidím."

Justin momentálně má pauzu. Na svůj Twitter uvedl: "Je to skvělé být opět doma v Kanadě - chyběla mi." Zpěvák si ale odpočinku moc neužije. Brzy bude muset vyjet na další, vánoční, turné, aby představil své nové album Under The Mistletoe, které má vyjít 1. Listopadu.

Robert Pattinson

26. října 2011 v 12:54 | zzirafka-majitelka |  Twilight saga

Beyonce: "Vážně jsem těhotná"

15. října 2011 v 9:17 | zzirafka-majitelka |  Hollywood
Nedávno Beyonce překvapila všechny diváky při předávání cen VMA na MTV zprávou, že je těhotná. Poslední internetové debaty ovšem tvrdí opak.
Zpěvačka byla na internetu obviněna z toho, že nosí prostetickou náhradu. Beyonce se v neděli dostavila na rozhovor v australské televizní stanici. Když se zpěvačka chtěla posadit, bříško se jí zkroutilo v poněkud nepřirozený tvar. Celý rozhovor je zachycen na videu a na internetu je mnoho kopií.

Některé internetové servery dokonce tvrdí, že tohle video slouží jako důkaz tomu, že svůj stav Beyonce zveličovala. Jiné drby říkají, že Beyonce vůbec není těhotná, ale dítě mít bude. Našla si údajně náhradní matku, která jí dítě porodí.

Beyonce se k těmto drbům už vyjádřila. Řekla, že jsou hloupé, směšné a nepravdivé. Zpěvačka své bříško ukázala v srpnu, ale už tehdy někteří internetoví nadšenci tvrdili, že je akorát vycpaná.


Beyonce si stále stojí za tím, že své dítě s rapparem Jay-z porodí v únoru. Poté řekla: "Při předávání cen to byl můj zatím nejtěžší výstup na červený koberec. Rozhodla jsem se ovšem, že budu hrdá a ukážu všem své těhotenské bříško.

Emma Charlotte Watson

6. října 2011 v 17:39 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter
vO542597-58748.jpg (482×700)

Emmsie Watson

2. října 2011 v 20:24 | zzirafka-majitelka |  Harry Potter